Geitnerio 50 taškų padidino Bloomfieldą prieš Honeoye 2 OT trileryje (W-FL turas, 12/12)

Antradienio vakarą prireikė 2 pratęsimų, tačiau „Bloomfield Bombers“ išgyveno kelionę į Honeoye ir pabėgo įdomiausiame metų žaidime Wayne-Finger Lakes 101:99.

Destiny usa atostogų valandos 2017 m

„Bloomfield“ vyresnysis Patrickas Geitneris susprogdino beveik pusę savo komandos rezultato ir baigė neįtikėtinais 50 taškų. Dar įspūdingiau, kad tik 6 iš 50 taškų surinkti tritaškiais. Komandos draugas Alexanderis Roachas pelnė 25 taškus, o likę „Bombers“ žaidėjai kartu pateko į 26 finalą.

Bloomfieldas rungtynių pradžioje atsiliko 19:3, bet atmušė 29 antrojo ketvirčio taškus ir išsiveržė į priekį, o Honeoye'o žaidėjas Jonas Marble'as tritaškiu išlygino rungtynes ​​pasibaigus kėliniui.

„Bulldogs“ jaunesnysis Tyleris Rudolphas išlygino rungtynes ​​dėjimu, likus žaisti 8 sekundes, o paskui blokavo paskutinę sekundę Geitnerio bandymą nukreipti rungtynes ​​į pratęsimą – po 81 rezultatą.

Pirmajame pratęsime Maxas Yale'as tritaškiu išlygino rezultatą per mažėjančias sekundes ir nukreipė žaidimą į antrąjį pratęsimą, o abi komandos buvo lygiosiomis – 87.

Kai antrojo pratęsimo pabaigoje „Yale“ komandos tritaškių bandymas nutrūko, „Bloomfield“ šventė vakaruose pagerėjo iki 2:0, o Honeoye lygoje nusileido 2:2.

Ketvirtadienio vakarą „LivingMax Sports“ dalyvaus Bloomfield mieste, kai „Bombers“ vedė Marcusą Whitmaną LIVE 19.30 val. per „LivingMax“ radiją. Visas žaidimo vaizdo pakartojimas tiesiogiai transliuojamas 23:00 val . Brendanas Harringtonas ir Tane'as Robinsonas turės skambutį. Abi komandos FL Vakarų turnyre yra lygios 2:0.

KITOSE W-FL BOYS AKCIJOJE ANTRADIENIO NAKTI...

DUNDEE 30 @ SOUTH SENECA 50
„Falcons“ gretose pirmavo Anthony Reffas, pelnęs 18 taškų. Mattas Kenyonas pelnė 8, o Johnas Zajacas atkovojo 11 kamuolių. Škotus pralaimėjo 11 taškų pelnęs Robbie Clarkas.

HAC 49 @ RAUDONA striukė 47
„Wolves“ žaidėjas Xavier Israel pelnė 19 taškų, įskaitant rungtynių nugalėtoją, likus 4 sekundėms iki taisyklės pabaigos, o HAC pagerino 2-1 FL West ir 5-1 bendroje sumoje.

NAPLAS 68 @ ROMULUS 56
Evanas Bay'us pataikė karjeros rekordą 7 tritaškius ir pelnė 25 taškus, kai Neapolis nugalėjo Romulus. Cole'as Rathbunas į „Big Green“ pridėjo 15 taškų.

GENEVA 56 @ LOTUS 47
Antradienio vakarą „Vertus“ laimėdami „Panthers“ pagerino savo sezono rekordą iki 3:2, kai 22 iš 24 įvarčių buvo atlikti per rezultatyvius perdavimus. Christianas Tapscottas į priekį vedė Ženevos komandą, pelnęs 11 taškų nuo atsarginių žaidėjų suolo, o Reidas Patchettas ir Akim Hudsonas – po 10. Patchetas taip pat atkovojo 7 kamuolius. Tajmanas Ballas „Vertus“ paliko 17 taškų.

MARCUS WHITMAN 34 @ LIVONIA 64
„Wildcats“ 30 taškų pralaimėjo „Livonia Bulldogs“ sezone nusileido iki 3:2.

MIDLAKES 55 @ WATERLOO 45
Nepralaimėtų FL East mūšyje „LivingMax Sports“ 1-oje vietoje esantis „Midlakes“ nugalėjo „Tribe“ Vaterlo mieste, atsilikęs nuo Alaina Forbes 28 taškais ir 11 atkovotų kamuolių. Vaterlo klube antrakursis Jillian Panek pelnė 11 taškų ir atkovojo 7 kamuolius, o vyriausias gynėjas Loganas Castiglione pelnė 11.

NR-WOLCOTT 24 @ MARCUS WHITMAN 53
Jordynas Chappelle'as pelnė 22 taškus, o Emily Thompson pridėjo 15 ir 7 perimtus kamuolius, kad Marcusas Whitmanas perimtų prieš „Cougars“ West-Wayne tarpusavio rungtynėse. Kendall Huff už NR-W surinko 8.

ROMULUS 44 @ NAPLES 50
Antradienio vakarą Haylea Langan atkovojo 26 kamuolius ir surinko 10 taškų Neapoliui, įveikusiam Romulus 6. Autumn Kunes pelnė 15 taškų, Sarah Glovine taip pat surinko 15 ir atkovojo 14 kamuolių, o Faithas Glovine'as atmetė 15 savo atšokusių kamuolių.

AQUINAS 60 @ WAYNE 53
Chanel Alexander 28 taškus pelnė akviniečiams, kurie antradienio vakarą įveikė Wayne'ą 60:53. „Eagles“ komandą į priekį vedė Gabby Zenelovic, Alana Kornaker ir Alexa Glanzel, pelnę po 12 taškų.

PENN YAN 45 @ HORNELL 62
Pennas Yanas trečiajame ketvirtyje pirmavo net keturiais taškais, o Hornello rezultatu 14:0 atmušė „Mustangs“.