1979 m. Kornelio ledo ritulio žaidimas laikomas legendiškiausiu Lynah Rink istorijoje

Vienintelį pralaimėjimą pastarąjį mėnesį patyrė „Providence“ – ta pati komanda, kuri praėjusiais metais atkovojo „Big Red“ iš ECAC turnyro. Taigi, žinoma, kai buvo paskelbtos 1979 m. ketvirtfinalio rungtynės, į Lynah Rink atvyko broliai.

Pirmajame kėlinyje „Providence“ išsiveržė į priekį 2:0, kai Lynah Faithful žiūrėjo apstulbusi tyla. Žaidimas pablogėjo, kai trečiojo kėlinio 46 sekundes įmušė Providence'o žaidėjas Tomas Baueris. Cornell pagaliau atmušė nulį iš savo švieslentės pusės, kai Johnas Stornikas perdavė Brocko Tredway'aus perdavimą ir įveikė Providence vartininką Billą Milnerį, bet tada Baueris vėl įmušė įvartį, išvesdamas „Friars“ į priekį 5:1.

IthacaJournal.com: Skaityti daugiau