SALDUMAS: Sirakūzai pateko į Sweet 16, 75:72 įveikę Vakarų Virdžiniją (visa informacija)

„Syracuse Orange“ ekipa paskutines dvi minutes laukė, kol galės iškvėpti, o sekmadienį antrajame NCAA turnyro rate 75:72 įveikė Vakarų Virdžinijos „Alpineers“.

Likus žaisti dvi minutes Sirakūzai pirmavo 70:59, tačiau paskutinėmis minutėmis viskas susiaurėjo.

Kalniečiai per kitą minutę ir 20 sekundžių įveikė Sirakūzus 9:2.

Emmittas Matthewsas atmušė atmuštą kamuolį ir sumažino SU skirtumą iki 72:68, likus 40 sekundžių.

Sirakūzai turėjo problemų atmušdami kamuolį prieš Vakarų Virdžinijos rinktinės spaudą. „Orange“ paskutinį skirtąjį laiką išnaudojo likus 32 sekundėms.

Buddy Boeheimas likus 21 sekundei baudos metimų pora sumažino „Orange“ pranašumą iki 74:68.

Tačiau po kelių sekundžių Joe Girardas nepataikė į priekį. Vakarų Virdžinija pelnė įvartį likus 4,3 sekundės ir sumažino skirtumą iki 74:72.

Sirakūzai ir vėl sunkiai atkovojo kamuolį aikštėje. Quincy'ui Guerrieriui kamuolys nukrito nuo Vakarų Virdžinijos žaidėjo kojos ir iškrito iš aikštės.

paskatų tikrinimo naujienos šiandien

Tada Boeheimas pataikė dar vieną baudos metimą likus 2,2 sekundės ir pirmavo 75:72.

Boeheimas surinko 25 taškus. Jis pataikė šešis tritaškius. Jo pasirodymas įvyko praėjus dviem dienoms po to, kai SU pelnė 30 taškų pirmojo rato pergale prieš San Diego valstiją.

11 sėklų turintis „Orange“ dabar pateks į „Sweet 16“, kur susikaus arba „Houston“ arba „Rutgers“.

ŽAIDIMO SANTRAUKOS NUORODOS:

PAGRINDINIAI ŽAIDIMO AKTYVAI:

PUSĖ:

ŽAIDIMO PERŽIŪRA:

green maeng da kratom efektai

„Orange“ komanda sekmadienį tikisi patekti į „Sweet Sixteen“, kai antrajame 2021 m. NCAA vyrų krepšinio turnyro rate susikaus su trečiąja vieta Vakarų Virdžinijoje. Patarimas iš Bankers Life Fieldhouse planuojamas 17.15 val.

11-ą vietą užėmęs „Orange“ penktadienio vakarą iškovojo pergalę prieš San Diego valstiją, 30 taškų skyręs Buddy Boeheim. Fayetteville'io, Niujorko valstijoje, bendras įmuštų taškų skaičius buvo daugiausiai per Sirakūzų žaidėją nuo 2010 m., kai Wesas Johnsonas antrajame triumfame prieš Gonzagą surinko 31 tašką.

Penktadienį vykusiose pirmojo rato varžybose Vakarų Virdžinija iškovojo pergalę 84:67 prieš Morehead valstiją, atsilikusi 30 taškų nuo antro kurso gynėjo Deuce'o McBride'o. Kalniečiai į konkursą dalyvauja užėmę 13 vietą šalyje su 19-9 bendru rekordu.

Sirakūzai visų laikų serijoje prieš Vakarų Virdžiniją yra 34:16 ir laimėjo paskutines penkias varžybas prieš „Alpineers“. 1995–2012 m. komandos buvo konferencijos bičiulės BIG EAST ir du kartus susitiko Madison Square Garden „BIG EAST“ turnyre, o „Orange“ iškovojo pergalę abiejose varžybose.

Šis žaidimas bus antras kartas NCAA turnyro istorijoje, kai du dalyvaujantys treneriai turės po 900 pergalių per karjerą. Pirmasis atvejis įvyko 2018 m., kai Jimas Boeheimas ir Sirakūzai susidūrė su Mike'o Krzyzewskio hercogu „Sweet Sixteen“.

Per šešerias Sirakūzų ir Vakarų Virdžinijos rungtynes, kuriose Boeheimas ir Hugginsas žaidė šalia linijos, „Orange“ turi pranašumą 5:1.