„Syracuse Mets“ švinas išgaruoja 7:4 pralaimėjus „Red Sox“.

„Syracuse Mets“ ir „Worcester Red Sox“ kovojo pirmyn ir atgal, o „Mets“ po trijų padavimų pirmavo 4:1, tačiau „Red Sox“ sugrįžo ir ketvirtadienio vakarą laimėjo žaidimą 7:4 „Polar Park“ Vusteryje, MA. Niujorko „Mets“ krašto žaidėjas Brandonas Nimmo pradėjo reabilitacijos komandą Sirakūzuose. Kaip ir planuota, Nimmo žaidė tris kartus, rezultatu 0 prieš 3, o vidurio aikštėje žaidė tris padavimus.

„Worcester“ (4-5) atsidūrė ant lentos pirmos pamainos apačioje. Jarren Duran vedė vieną ir pavogė antrą bazę. Po dviejų mušimų Chrisas Herrmannas išsiveržė į vieną, įmušdamas Duran ir „Red Sox“ į priekį 1:0.

Sirakūzai (2-7) surengė galingą atsaką antrojo kėlinio viršuje. Johneshwy'us Fargasas ir Martinas Cervenka su dviem išėjimais žengė pirmoje ir antroje vietoje. Davidas Thompsonas po trijų bėgimų namuose į kairę aikštę išvedė Sirakūzus į priekį 3:1.

kiek trunka backstreet boys koncertas

Trečiajame kėlinyje mettai pridėjo Jake'o Hagerio solo žaidynės ir išvedė iš rėmo į priekį 4:1. Namų serija pratęsė Hagerio smūgių seriją iki devynerių rungtynių.

„Red Sox“ sumažino „Mets“ pranašumą ketvirtajame kėlinyje. Herrmannas pirmavo su dubliu, perėjo į trečią bazę Yairo Munoz aukojimu, o Herrmannas įmušė Michael Gettys singlą ir rezultatas tapo 4:2.

Worcesteris grįžo į penktą vietą. Jackas Lopezas pirmavo su singlu. Joshas Ockimey'us du kartus atmušė namų kamuolį ir ištraukė „Red Sox“ net su „Mets“ 4:4.

1-800-333-8655

„Red Sox“ atgavo persvarą šeštoje vietoje. Vieną išmušęs Munozas padvigubino. Laukinė aikštė Munozas iškėlė į trečią vietą. Po Gettys atakos Cezaris Puello atmušė kamuolį į dešinįjį vidurio aikštę, kurį metsai nesužaidė dėl klaidos, dėl kurios Munozas pelnė įvartį, suteikdamas „Red Sox“ pranašumą 5:4.

Worcester padidino savo persvarą septintajame kėlinyje dėl dviejų Durano kamuolio, kurį jis sutriuškino per dešinės aikštės sienelę, ir rezultatas tapo 7:4.

Kaip pašalinti thc iš kūno

Sirakūzai ir Vusteris penktadienio vakarą tęsia šešių žaidimų seriją ketvirtosiomis serijos rungtynėmis. Dešiniarankis Jordanas Yamamoto kovos su „Red Sox“ kairiarankiu Kyle'u Hartu. Pirmoji aikštelė numatyta 18.35 val.