RIT leidžia įmušti keturis įvarčius be atsako, pralaimėjus Canisiusui

RIT vyresnysis puolėjas Jake'as Hamacheris pelnė įvartį ir atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau šeimininkas Canisius penktadienį LECOM Harborcenter Atlanto ledo ritulio veiksmuose 5:2 įveikė Tigers.

Dėžutės balas

KAIP TAI Įvyko

Pirmieji šeši žaidimo įvarčiai buvo galingi, o Canisiusas užbaigė vakarą.

Pirmajame kėlinyje likus 14:55 Canisius atidarė rezultatą, o RIT atsakė įvarčiais per kitas 10 minučių.

Hamacheris pirmą kartą šiame sezone 7:53 įveikė jaunesnįjį puolėją Elijahą Gonsalvesą, o po to rezultatu 7:53 pažymėjo savo pirmąjį metų rezultatyvų perdavimą iš vyresniojo puolėjo Willo Calverley, likus 5:36.

Canisius įmušė 19 sekundžių po antrojo kėlinio, o po devynių minučių vėl išsiveržė į priekį 3:2 ir pernešė į trečiąjį kėlinį.

Jacksonas Deckeris trečiajame kėlinyje pelnė antrąjį įvartį 1:15 ir išstūmė „Golden Griffins“ į priekį 4:2, o Keatonas Mastrodonato užbaigė rezultatą 1:18.

ŽAIDIMO PASTABOS

Canisius naktį baigė 4 prieš 6, o RIT atliko 2 bandymus iš 7.

RIT baudos nužudymas vakare užėmė 14 vietą šalyje (87,2), o šį sezoną žuvo 34 iš 39 žmogžudystės galimybių.

RIT neleido įmušti keturių įvarčių per rungtynes ​​nuo tada, kai 2016 m. spalio 8 d. svečias Robertas Morrisas atkovojo 4 prieš 6 ir laimėjo 6:5.

RIT jaunesnysis vartininkas Kolby Matthewsas atmušė 20 kamuolių, o RIT atakavo Canisiusą 26:25.