Viktoras šluoja biliardą ir patenka į finalą prieš Massapequa

Victor merginų tinklinis tęsė savo dominuojantį sezoną šeštadienio rytą ir po pietų, Niujorko valstijos turnyro pusfinalyje sužaisdamas visus šešis setus. V skyriaus AA klasės čempionai sekmadienio rytą pateks į valstijos finalą ir žais „Massapequa“.

„Blue Devils“ pirmą kartą susidūrė su Pine Bush iš IX sekcijos 9.30 val., atimdami setus 25:9 ir 25:12. Tada Viktoras po trumpos pertraukos susidūrė su II skyriaus Shenendehowa. „Blue Devils“ kitus du pergalingus setus laimėjo 25:13 ir 25:16. Turėdami tuometinį rekordą 4:0 biliardo žaidime, „Blue Devils“ iškovojo vietą valstijos finale, tačiau VIII skyriaus „Massapequa“ laukė vienas finalinis žaidimas pule.

kaip greitai detoksikuoti thc

Jei du setai žaidime biliardo žaidime yra koks nors požymis, AA klasės finalas turėtų būti puikus. Pirmąjį setą Viktoras įveikė Massapequa 25:21. Antrasis setas pasirodė esąs trileris, kai „Blue Devils“ iškovojo pergalę 26:24. Nereikės ilgai laukti, kol komandos vėl susidurs. AA klasės finalas yra pirmosios rungtynės sekmadienio rytą, o startas numatytas 10 val. „Cool Insuring“ arenoje Glens Falls mieste. Kadangi šeštadienio biliardo rungtynės buvo vienintelis kartas, kai jiedu susitiko šį sezoną, rytoj vyks atsakomoji kova su didžiausiu kol kas prizu – valstijos titulu.