Du Hobarto futbolininkai pelno savaitinius apdovanojimus

Automatinis juodraštisNuotrauka per: Hobart Athletics

Hobarto koledžas pelnė du iš keturių „Liberty League“ savaitinių futbolo apdovanojimų. Laisvas saugas Blake'as Hansenas buvo paskelbtas specialiųjų komandų savaitės atlikėju, o gynėjas Bryanas Aguilaras – savaitės gynėjas.

Hobartas šeštadienį Vestminsterio koledže 21:3 laimėjo ECAC Asa S. Bushnell Bowl turnyrą, sezoną baigdamas rezultatu 9:2. „Statementmen“ apribojo „Titans“ tik vieninteliu pirmojo ketvirčio įvarčiu, o tai buvo mažiausia per šį sezoną. Tai taip pat buvo pirmas kartas šiais metais, kai Vestminsteris neįmetė bent vieno kamuolio perdavimo.

Hansenas buvo paskelbtas žaidimo MVP, užfiksavęs 14 kamuolių, įskaitant aštuonis solo. Jis taip pat sulaužė perdavimą ir blokavo kamuolį, kurį atkovojo ir grąžino į kamuolį. Pirmajame kėlinyje Hobartui pirmaujant 7:0, Hansenas užblokavo kamuolį giliai Vestminsterio teritorijoje, atkovojo jį ties 11 ir įbėgo į pabaigos zoną nepaliesdamas savo pirmojo kolegiško TD.

Hansenas šį sezoną žaidė visose 11-oje rungtynių ir užfiksavo 45 atmušimus, tris perdavimus ir perimtą kamuolį. Jis pasirodė 22 karjeros rungtynėse, 60 atmušimų ir šešis kartus perdavimų metu.

Šeštadienį Aguilaras atliko devynis atmušimus. Trečiajame kėlinyje su „Titans“ raudonojoje zonoje jis privertė klyksmą, kurį „Statemen“ atgavo. Tai buvo vienas iš keturių „Hobart“ gynybos klaidų per rungtynes.

Niujorko valstijos Thruway kamera

Per 10 šio sezono rungtynių Aguilaras surinko 85 kamuolius, įskaitant keturis pralaimėjimus, ir pusę atmetimo. Per 26 karjeros rungtynes ​​jo sąskaitoje – 126 atmušimai, 16 atmušimų dėl pralaimėjimo, 4 metimai, keturi priverstiniai kritimai ir du atkovoti kamuoliai.