Sirakūzų „Mets“ pralaimėjo „Scranton“ / „Wilkes-Barre“ 4:3

Sekmadienio popietę PNC Field stadione „Scranton/Wilkes-Barre RailRiders“ rezultatu 4:3 įveikė „Hoy Park“ namų bėgimą, kai „Mets“ pralaimėjo 12-ą mačą iš eilės.

„Syracuse“ (11-30) pirmos kėlinės pradžioje karštai pradėjo. Brandonas Nimmo, grįžęs į Sirakūzus ir atliekantis MLB reabilitacijos užduotį, atsidūrė singluose. Po to, kai Wilfredo Tovaras smogė, Michaelas Conforto, taip pat atliekantis reabilitacijos užduotį, sumušė dublį į dešinįjį lauką, pakeldamas Nimmo į trečią bazę. Tada Travisas Blankenhornas pateikė dviejų paleidimų singlą, įmušdamas Nimmo ir Conforto ir išvedė Mets ekipą 2:0. Tai buvo 11-as ir 12-as Blankenhorno atmušimai per penkias šio sezono rungtynes ​​su Sirakūzais. Chesloras Cuthbertas sekė ir pataikė du kartus į kairę lauką, perkeldamas Blankenhorną į trečią vietą. Tada Khalilas Lee atakavo, bet Orlando Calixte įsiveržė su dviem bėgikais ir dviem laukais. Calixte suplėšė RBI singlą į vidurio aikštę, įmušdamas Blankenhorną ir padidindamas mettsų pranašumą iki 3:0, tačiau Cuthbertas buvo atšauktas, nes jis išbėgo iš pagrindinio taško, kai bandė pelnyti įvartį namuose.

Scranton/Wilkes-Barre (28-11) iš pradžių kovojo prieš Sirakūzų pradininką Jesúsą Reyesą, bet galiausiai sugebėjo patekti į dešinįjį šeštojo kėlinio apačioje. Reyesas fenomenaliai pradėjo žaidimą – atliko penkis be įvarčių padavimus. Tačiau šeštajame 28-erių futbolininkas leido pirmaujančiam singlui Ryanui LaMarre'ui, o po to du kartus namuose paleido Socratesą Brito, kuris atkovojo rezultatą 3:2 su mettais vis dar priekyje. Reyesas pasiliko, bet vaikščiojo Dereku Dietrichu. Po to, kai Trey'us Amburgey pirmą kartą išsirikiavo, Robas Brantly patraukė pasivaikščioti. Tai buvo viskas Reyesui, kaip jis buvo patrauktas dėl Tomo Windle'o. Pirmasis mušėjas, su kuriuo susidūrė Windle'as, buvo Armando Alvarezas, kuris išsirikiavo ir paliko antrąjį. Tada Windle'as patraukė Brandoną Wagnerį, kad pakrautų bazes, o tada vėl paleido Gregą Alleną, kuris įmušė Dietrichą ir išlygino rezultatą 3:3.

Devintajame kėlinyje, rezultatu 3:3, Parkas smogė vienas namuose per dešinįjį aikštės sieną prie Metso sportininko Trey Cobbo ir laimėjo „RailRiders“ 4:3.

Šią savaitę Sirakūzai grįžta namo į NBT banko stadioną, kur sužais šešias rungtynes ​​su Buffalo Bisons. Veiksmas prasideda serialo atidarymu antradienio vakarą 18.35 val. Sirakūzuose.