Sirakūzų vyrų lakrosas patenka į Notre Dame, 18–11 (visa informacija)

Pirmajame kėlinyje Sirakūzai išsiveržė į priekį 4:1, bet devynių įvarčių antrasis Notre Dame kėlinys buvo per daug, kad „Orange“ atsigautų, nes airiai šeštadienį Dome aikštėje įveikė 18:11.

Gyvūnų trūkumas buvo durklas 4-ajam Sirakūzui (4-3, 1-2 ACC), kuris įmušė 11 įvarčių, nors laimėjo tik devynias akistatas. Nr. 9 Notre Dame (5-1, 1-1 ACC) laimėjo X 23 iš 32 ir taip pat dominavo kovoje su kamuoliu 45:20. Jie taip pat pasinaudojo 4 iš 6 papildomų vyrų galimybių.

Stephenas Rehfussas pirmavo „Orange“ gretose ir antrą kartą iš eilės pelnė tris įvarčius. Chase'as Scanlanas, Owenas Seeboldas ir Brendanas Curry taip pat du kartus atsitrenkė į vartus. Pats Kavanaugh iš Notre Dame pelnė devynis taškus (4:5), pirmaujantis visiems įvarčiams, o Griffinas Westlinas ir Willas Yorke'as pelnė po keturis įvarčius.

Jamie Trimboli ir Seeboldas per pirmąsias penkias žaidimo minutes pelnė „Orange“ įvartį, o po Quinno McCahono įvarčio sekė pora Rehfusso taškų, todėl „Cuse“ per aštuonias žaidimo minutes pirmavo 4:1.

Patas Kavanaughas įmušė pirmąjį savo įvartį dieną prieš tai, kai Scanlanas ir Curry įmušė įvarčius, ir po antrojo kėlinio praėjus vos dviem minutėms atsidūrė Sirakūzų komanda 6:2.

Tada atsivėrė Dievo Motinos užtvarai. Airiai antrajame kėlinyje pelnė devynis įvarčius ir 12 iš kitų 14 įvarčių. „Cuse'as sugebėjo suvienyti mažą trijų įvarčių seriją trečiojo kėlinio pabaigoje ir pasiekti, kad ketvirtojo kėlinio pabaiga būtų per tris minutes, tačiau Notre Dame'as įmušė visus keturis ketvirtojo kėlinio įvarčius ir laimėjo 18:11.

Sirakūzai ketvirtadienį 17 val. priima „UAlbany“. ACC tinkle kitose rungtynėse.