„Rochester Red Wings“ kritimo serijos finalas Bafale

Jake'as Nollas pasiekė 11-ą namų bėgimą šį sezoną, tačiau „Buffalo“ serijos finale 7:1 įveikė „Rochester“ sekmadienio popietę Sahlen Field stadione.

„Bisons“ pelnė tris važiavimus 3-iajame inninge, kai Luisas Reyesas (0:2), panaudojo tris pavienius vienetus, ėjimą ir mušimą. Reyesas atšoko 4-oje vietoje, 10 aikštelių atmušė į šoną, o po to 5-oje vietoje atmušė pirmuosius du smūgius. Kellin Deglan patraukė į priekį su 5-ojo kėlinio apačioje įtaisytomis bazėmis ir padidino Buffalo pranašumą iki 4:0.

2000 per mėnesį skatinamasis paketas

„Bisons“ startuolis Casey'as Lawrence'as atmušė tik vieną mūšį, viršijantį minimumą per 6,0 įvarčių nepataisomų padavimų. Jis leido du vienetus – vieną Derekui Dietrichui 3-ioje vietoje ir Ali Castillo 6-oje vietoje – bet Dietrichas buvo ištrintas dvigubu žaidimu.

Noll's homer atmušė vieną septintąją minutę prieš Toronto reabilitologą Timą Mayzą. Namų bėgimas buvo paskutinis „Wings“ smūgis rungtynėse.

„Red Wings“ (34:51) po dviejų ėjimų 8-ame padavime išlygino rezultatą, tačiau Blake'as Swihartas atsitraukė, kad užbaigtų rėmą. Buffalo tris kartus pelnė įvartį apatinėje 8-ojo kėlinio pusėje, kai Kevinas Smithas du kartus pasižymėjo du kartus, o vėliau pasižymėjo Tylerio White'o singlu ir baigė rezultatą 7:1.

Pirmadienį „Red Wings“ nežais, o antradienį atidarys šešių dienų septynių rungtynių rungtynes ​​prieš Lehigh Valley „IronPigs“.