RIT puolėjas Willas Calverley buvo paskelbtas geriausiu gruodžio mėnesio Atlanto ledo ritulio žaidėju

Penktadienį paskelbta, kad Ročesterio technologijos instituto jaunesnysis puolėjas Willas Calverley (Scarborough, Ontarijas) buvo išrinktas geriausiu gruodžio mėnesio Atlanto ledo ritulio žaidėju.

• Calverley šią savaitę pateko lygiai antroje šalyje su 16 taškų ir trečioje vietoje su 10 rezultatyvių perdavimų ir pirmavo lygoje abiejose kategorijose.
  • Jam buvo įskaityti du rezultatyvūs perdavimai praėjusį sekmadienį 4:3 pralaimėjus Robertui Morrisui po to, kai atliko rezultatyvų perdavimą „Tigers“ lygiosiomis 4:4 Colgate (gruodžio 29 d.).
  • Gruodžio 16 d. jis buvo paskelbtas geriausiu Atlanto ledo ritulio žaidėju po to, kai pelnė įvartį ir atliko rezultatyvų perdavimą abiejose „Tigers“ rungtynėse prieš LIU (gruodžio 11–12 d.).
  • Calverley iškovojo pirmąjį sezono savaitės žaidėjo garbę (gruodžio 1 d.) po to, kai iškovojo savo pirmąjį koleginį hat-trick'ą, 8:5 pergalę Tigers prieš tuometinį 9-ąjį Clarksoną (lapkričio 27 d.) sezono pradžioje. Calverley atsidūrė tinkle likus 6:30 per pirmąjį kėlinį ir išstūmė RIT į priekį 2:0, o vėliau nutraukė lygiąją 4:4, kai trečiajame kėlinyje buvo pasiektas jėgos rezultatas 8:27. Po 28 sekundžių „Golden Knights“ vėl išlygino rezultatą, tačiau Calverley, likus žaisti 6:15, laimėjo tai, kas pasirodė esanti žaidimo nugalėtoja.

Calverley ir „Tigers“ kitą ketvirtadienį (sausio 14 d.) 17.05 val. priims Mercyhurst.