Dennisas Colliganas laimi 2017 m. CNY PGA profesionalų čempionatą

„Cazenovia“ golfo klubo žaidėjas Dennisas Colliganas dviem smūgiais nugalėjo keturis kartus čempioną Keviną Savage'ą ir pasikartojo kaip Centrinio Niujorko PGA sekcijos čempionas Shenendoah golfo klube „Turning Stone Resort Casino“ rugpjūčio 22 d. 55-ąjį kasmetinį turnyrą pristatė „Club Car“, „Mercedes-Benz“ ir „Omega“.

Moteriški steroidai prieš ir po

Įsikibęs į persvarą vienu smūgiu, Colliganas paskutinėje duobėje nusausino 30 pėdų metimą ereliui ir iškovojo antrąją iš eilės ir trečią bendrosios atkarpos karūną prieš Savage'ą iš Timber Banks, kuris finišavo 18-oje vietoje.

.jpg

Žinojau, kad jei man pavyks bent jau priartėti, Kevinas turės pasistengti dėl kaklaraiščio, sakė Colliganas. Laimei, turėjau tinkamą greitį ir teisingą liniją ir įdėjau jį į puodelį.

Colligan, pirmojo turo lyderis, paskutiniame ture iškovojo 1 mažiau nei 71, o pirmame ture 4-68. Turnyrą jis baigė būdamas 5 iki 139 ir pirmą kartą uždirbo 3500 USD. Tai yra antrasis Colligan pagrindinis šių metų turnyras, nes gegužės mėnesį jis laimėjo „Golf Max/Golf Pride Central New York Open“.

Turime keturias pagrindines rungtynes ​​ir bandyti pasirengti joms keturioms yra mano tikslas visą vasarą, sakė Colliganas, kuris švenčia savo 20-ąjį sezoną Cazenovia GC. Su darbu ir pamokomis, su žmona ir vaikais sunku. Bet jų dėka galiu išeiti ir žaisti sekmadieniais. Taip pat mano nariams, kurie labai palaiko.

Savage'as posūkyje atsitraukė net ir su Colliganu, tada vienu smūgiu pirmavo su 10 kamuoliu. Tačiau nenuspėjamas vėjas per paskutines šešias duobutes sukėlė problemų abiem golfo žaidėjams. Colliganas galutinai išsiveržė į priekį 15-oje pozicijoje, pasižymėdamas lygiu po to, kai Savage'as du kartus įmušė skylę.

Vėjas pūtė į visas puses, sakė Savage'as. Niekada nepasiliko ta pačia kryptimi. Pradėjau pataikyti prastus metimus ir sumokėjau kainą.

kokia yra stipriausia kratomsizegenetics-apžvalga-2021-ataskaita-sizegenetics-extender-prieš

Kai atvažiavome į užpakalinę devintą, vėjas čia pradėjo pūsti gana gerai ir tai dar labiau apsunkino, – sakė Colliganas, 2016 m. laimėjęs Seven Oaks ir 2010 m. Shenendoah lenktynes. Aš turėjau jį numalšinti, tai buvo mūšis.

Nors Savage'as nepasiekė buvusių čempionų kovos, jis užsitarnavo vietą 2018 m. PGA profesionalų čempionate birželio 17–20 dienomis „Bayonet Black Horse“ Kalifornijos pajūryje. Savage'as, keturis kartus sekcijos čempionas ('95, '04, '14 ir '15) uždirbo 2 725 USD už antrąją vietą.

Craig'o draugo ieškantis tikras ar sukčiai

Be Colligan ir Savage, Cazenovia Country Club žaidėjai Markas Tuckeris (2 iki 142 m.) ir Rickas Bronsonas (1 iki 143 m.) taip pat pateko į 51-ąjį metinį nacionalinį čempionatą.

2011 m. čempionas Tuckeris, rugpjūčio 14 d. laimėjęs Emmett Kelly Masters turnyrą, paskutiniame ture atleido 4-erių iki 68 metų žaidėją ir užėmė trečią vietą ir uždirbo 2300 USD už trečią vietą.

Bronsonas (Bronson Aerifying) už ketvirtą vietą iškovojo 2000 USD. Liepą jis laimėjo CNY PGA senjorų čempionatą.

Šių metų pakaitiniai nariai yra Oswego užmiesčio klubo Michelle Murphy, Cortland užmiesčio klubo Ericas Manningas ir Lake Shore jachtos ir užmiesčio klubo Nickas Serafino.