Oglevie hat-trick'as pasiunčia Amerksą pro Monstrus

Andrew Oglevie pelnė visus tris įvarčius už savo profesionalų hat-trick'ą, šeštadienio vakarą vedęs Rochester Americans (13-3-2-2) į įspūdingą pergalę 3:2 prieš Klivlando 'Monsters' (11-9-1-1). „Rocket Mortgage FieldHouse“.

Laimėję „Amerks“ lapkričio mėnesį baigė 10 taškų seriją (8-0-1-1) ir pelnė 30 iš 40 galimų taškų per pirmuosius 20 kampanijos konkursų. Be to, Ročesteris surinko taškų 15-oje iš paskutinių 17 konkursų iš viso, per tą laikotarpį 11-2-2-2.

Be to, kad Oglevie įmušė tris įvarčius, jo komandos draugai Brettas Murray'us ir Kevinas Porteris Taip pat kelių taškų naktys baigė „Amerks“, kuri pakilo per vieną tašką nuo pirmosios vietos AHL Šiaurės diviziono turnyrinėje lentelėje. Tiek Oglevie (7+3), tiek Porteris (2+7) pratęsė savo taškų seriją iki septynių „Amerks“ rungtynių, kuri nuo 2011–2012 metų sezonų pradžios Klivlande demonstruoja rekordą 28-7-3-3. Vartininkas Jonas Johanssonas (6-2-2) pratęsė savo pergalių seriją iki keturių rungtynių, kai atmušė 24 kartus ir iškovojo geriausią savo šeštąją pergalę per šį sezoną Ročesterio ekipoje.