„Crunch“ pralaimėjo „Monsters“ per pratęsimą 2:1

„Syracuse Crunch“ buvo pirmieji ant stalo, tačiau Klivlando „Monsters“ išlygino rezultatą ir privertė pratęsti laiką, o po to iškovojo pergalę 2:1 šį vakarą „Rocket Mortgage FieldHouse“ stadione.

Dėl pralaimėjimo „Crunch“ slys keturiose rungtynėse ir 5-5-2-1 sezono metu. Komanda taip pat yra 2-0-2-0 aštuonių sezono serijoje prieš „Monsters“.

„Crunch“ vartininkas Amiras Miftakhovas atrėmė 34 metimus iš 36, o Daniilas Tarasovas pelnė „Monsters“ pergalę, atsitraukdamas 21 iš 22. Sirakūzai atmušė 0 prieš 5 dėl jėgos perdavimo, bet puikiai atmušė 4 prieš 4 baudinį.

Įvartį „Crunch“ atidarė vos 1:09. Gabe'as Fortier nunešė ritulį į zoną prieš perduodamas Shawnui Elementui, kuris pelnė savo pirmąjį profesionalų įvartį iš kairiojo apskritimo viršaus.

„Monsters“ greitai sureagavo ir po minutės rezultatas buvo lygus. Jake'as Christiansenas smūgiavo tolyn į kairę, nuo galų lentų ir atgal, o Thomas Schemitsch atsimušė į atvirą tinklą iš dešiniojo apskritimo.

Komandos išliko lygios per reglamentą ir išvyko į pratęsimą, kur Tyleris Angle'as įmušė Klivlando komandos nugalėtoją 1:08.