Cornell pralaimi nepralaimėjusiam Princetonui 34:16

Prinstonas pelnė pirmuosius penkis kamuolius ir leido smarkiam lietui antrajame kėlinyje, todėl 15-ą vietą užimantys „Tigers“ liko nenugalėti penktadienio vakarą „Schoellkopf Field“ stadione 34:16 įveikę „Cornell“. „Big Red“ po pralaimėjimo nukrito iki 1:6 (0:4 Ivy).

Dėžutės balas

Antrajame kėlinyje „Princeton“ iškovojo pranašumą 21:0, pasinaudojęs pralaimėtu „Big Red“ kamuoliu ir perimtu kamuoliu, kad įmuštų du kamuolius ant lentos. „Big Red“ 357:328 pranoko „Tigrus“ per ESPNU nacionalinę televiziją transliuojamą žaidimą, kurį smarkiai paveikė liūtis visą laiką, bet ypač antroje pusėje.

Susidūręs su kieta „Tigro“ gynyba ir oro sąlygomis, Cornell iš viso nuskriejo 80 jardų ir dar 276 jardus atliko dviem taikliais. Prinstonas nutraukė 11 „Big Red“ žaidimų seriją iš eilės, o tai yra ilgiausia atkarpa per daugiau nei ketvirtį amžiaus.

Richie Kenney atliko 20 perdavimų iš 40 ir atliko 257 jardus ir atliko kamuoliuką, o Jamesonas Wangas 12 kartų nubėgo 51 jardą ir metė pelnydamas įvartį. Thomas Gloveris paskelbė savo trečiąsias 100 jardų rungtynes ​​šiame sezone – aštuonis sugriebtus kamuolius atkovojo 133 jardus ir atliko 28 jardų smūgį antrajame kėlinyje, o Alexas Kuzy pridėjo penkis kamuolius iš 65 jardų ir surinko 19 jardų.

Reddit kratom pardavėjų sąrašas 2018 m

Gynyba apribojo „Tigers“ iki 137 skubėjimo jardų dideliu 47 nešimu, mažiau nei trimis jardais per skubėjimą. Jake'as Stebbinsas buvo vieno žmogaus griovimo įgula, surinkusi 13 kamuolių, iš kurių trys pralaimėjo, du metimai, priverstinis smūgis ir ketvirtasis atskubėjo paspartinti pastangas. Didžiajam raudonajam padėjo specialiosios komandos: Koby Kieferis vidutiniškai įmetė 42,5 jardų, atlikdamas keturis kamuolius ir du numušė 20 kamuolių, o Scottas Leesas visus tris atmušimus atliko per galutinę zoną ir įmušė 36 jardų įvartį.

Niko Vangarelli atliko du kamuolius per tris rezultatyvius perdavimus Princetono gretose, o Cole'as Smithas buvo rezultatyvus gynėjas – 15 jardų iš 22 perdavė 191 jardą ir 10 jardų perdavimu pelnė Carsoną Bobo. Dylanas Classi sugavo keturis iš tų perdavimų per 9 jardus, įskaitant 67 jardų perdavimą, kuris nustatė antrą Vangarelli taškų skaičių. Colinas Eaddy įveikė 63 jardus 16 nešimų ant žemės.

Jamesas Johnsonas atliko 10 atmušimų, o Jeremiahas Tyleris atliko penkis sustojimus su perdavimu ir atmušė 36 jardus ir padarė permainingą smūgį pirmame ketvirtyje. Antrajame ketvirtyje Jeffrey'us Sextonas įmušė porą įvarčių – 32 ir 39 jardų atmušimą.