Įstatymai grįžta nubausti vadų

Grįžkite į 2021 m. sausį, o „Buffalo Bills“ pateko į NFL atkrintamąsias varžybas ir tikėjosi, kad gali patekti į „Super Bowl“ žaidimą. Tačiau Kanzaso miesto vadovai turėjo kitų planų. Nepaisant anksti pirmajame kėlinyje „Bills“ pranašumo 0:9, Mahomesas padėjo atkovoti kovą antrajame ir trečiame kėlinyje, o tai padėtų nunešti „Chiefs“ pakeliui į „Super Bowl“ iškovojo pergalę 38:24 .

Sekmadienio vakarą „Buffalo Bills“ siekė keršto, nes norėjo nubausti „Chiefs“ už skausmingą pasitraukimą iš praėjusio sezono atkrintamųjų varžybų. Tačiau nors tai buvo dviejų geriausių AFC komandų žaidimas, tai neturėjo jokios reikšmės, tačiau tik sezono pradžioje. Taigi, be girties, nes dar liko daug rungtynių, abi šios franšizės turi pakankamai šansų patekti į atkrintamąsias, kad ir kaip būtų pasiekta lygiųjų.

Ir nepaisant to, kad „Chiefs“ yra „Super Bowl“ favoritai daugelyje sporto lažybų programų šį sezoną Saldų pergalės skonį galiausiai pajuto „Bills“, kurie įveikė įspūdingą pergalę 38:20 prieš „Chiefs“. Galbūt tai nekompensuos pralaimėjimo, kurį jie patyrė anksčiau šiais metais, bet būtų buvę malonu įrodyti, kad jie gali įveikti vieną geriausių NFL komandų ir taip įtikinamai. Ir štai kaip viskas atsitiko.

Sąskaitos dominuoja visur

Skirtingai nei ankstesnėse rungtynėse, tai nebuvo atvejis, kai „Bills“ pirmavo anksti, o „Chiefs“ grįžo į žaidimą. Šį kartą „Bills“ išsiveržė į priekį, pratęsė ją ir išsilaikė dėl visų įmanomų pranašumų. Tai buvo neįtikėtinas ir dominuojantis pasirodymas, kai gynėjas Joshas Allenas tempė virves.

„Bills“ ir „Chiefs“ yra dvi geriausiai atakuojančios komandos NFL, tačiau „Chiefs“ nuvylė prasta gynyba, nes jie nuolat leisdavo „Bills“ valsui per juos. Pirmas kėlinys prasidėjo vangiai, abiems komandoms stengiantis dėti taškus ant lentos ir įsitvirtinti žaidime. Ir šį kartą pirmieji taškus užregistravo „Chiefs“, o Butkeris įmetė 38 jardų įvartį ir pelnė 3 taškus. Bet tada valandos žmogus Joshas Allenas atliko TD bėgimą ir išvedė Bills į priekį.

Antrajame ketvirtyje „Chiefs“ vėl išsiveržė į priekį, kai Mahomesas atliko 5 jardų perdavimą ir 10:7 padarė Kanzasą. Bet tada Billsas užregistravo 17 taškų iš eilės be atsako, pradedant Emmanueliu Sandersu, kuris atliko Josho Alleno 35 jardų perdavimą ir išvedė juos į priekį 24:10. Prieš kėlinio pabaigą Butkeriui įmušdamas dar vieną įvartį, rezultatas tapo 24:13.