ATGAL Į VALSTIJUS: „Midlakes“ pralenkė Dansvilį ir grįžo į „Far West Regional“ Bafale

Midlakesas įgijo 20 taškų persvarą antradienio vakaro V skyriaus B klasės valstijos žaidimo ketvirtojo kėlinio pradžioje su nepralaimėjusiu Dansviliu Eivono vidurinėje mokykloje ir atlaikė vėlyvą Mustang metimą, kuris sumažino persvarą iki 9 ir laimėjo 68:56. sprendimas išsiųsti Lady Screaming Eagles atgal į Buffalo valstiją ir NYSPHSAA Elite Eight.

„Midlakes“ ekipoje Alaina Forbes pelnė 34 taškus, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 6 kamuolius. Cara Walker pridėjo 13 taškų ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Macy Kisneris pelnė 8 taškus ir atkovojo 7 kamuolius po to, kai didžiąją pirmojo kėlinio dalį praleido po dviejų ankstyvų pražangų. „Lady Eagles“ gretose Sydney Passalacqua atkovojo 10 kamuolių, o Hannah Galloway – 6 taškus. Po Megan Colacino traumos ir Kisnerio pražangos 8 klasės mokinys Callie Walker matė reikšmingas minutes ir žaidė gerai. „Dansville“ ekipą į priekį vedė Grace Rittenhouse, kuri pralaimėjimų metu pelnė 18 taškų.

Pralaimėjimas V skyriaus B2 klasės čempiono Dansville sezoną baigė 22:1. B1 klasės čempionas „Midlakes“ pagerino rezultatą iki 21:3 ir kitą kartą šeštadienį žais su East Aurora/Southwestern nugalėtoju iš VI skyriaus dėl patekimo į NYSPHSAA finalo ketvertą, kur „Screaming Eagles“ praėjusį sezoną baigė prieš Susquehanna Valley. Šeštadienio žaidimas numatytas 17:00 Buffalo valstijoje ir bus tiesiogiai transliuojamas per „LivingMax Radio“.