„Yankees“ susprogdino penkis „Home Run“ kamuolius ir įveikė „Blue Jays“.

„Yankees“ sugebėjo tik keturis smūgius prieš „Blue Jays“ asą Robbie Ray, Amerikos lygos Cy Young apdovanojimo lyderį. Jų laimei, jie visi paliko aikštelę.

Aaronas Judge'as du kartus persikėlė į namus, o Anthony Rizzo ir Gleyberis Torresas taip pat atsidūrė nuo Ray'aus, o Brettas Gardneris pridėjo šūvį nuo „Blue Jays“ tvarto, o „Yankees“ ketvirtadienio vakarą pasiekė vertingą atstumą Amerikos lygos „Wild Card“ gaudynėse, susikaupę 6:2. pergalė Rogers centre.

Stebuklingas Niujorko numeris, norint užsitikrinti vietą atkrintamosiose varžybose, dabar yra du. „Yankees“ (91:68) perėmė dvi iš trijų iš „Blue Jays“ serijoje ir dabar turi dviejų rungtynių pranašumą prieš „Red Sox“ (89:70) ir „Mariners“ (89:70) ir užima aukščiausią „Wild Card“ vietą su trimis. liko žaidimai. Bostonas vėl pralaimėjo Baltimorei, o Sietlas ketvirtadienį buvo nenaudingas. Toronto (88:71) komanda atsilieka nuo antrosios vietos.

Įvarčius teisėjas pradėjo 455 pėdų smūgiu pirmoje pamainoje, pasiekdamas retai lankomą trečią denį centriniame lauke. Laikomas pagrindine Gerrito Cole'o, kaip geriausio AL žaidėjo, varžovu, Ray'us apsigyveno ir paliko 13 jankių iš eilės. Rizzo nutraukė virvę šeštajame kėlinyje, pradėdamas savo 250-ąjį karjeros namų žaidėją ir išlygindamas rungtynes.

Judge'as surengė 441 pėdos sprogimą, pažymėdamas Judge'o šeštąjį daugelio namų rungtynių per metus ir aštuntą kartą, kai „Yanks“ žaidė vienas prieš kitą. Po to nuėjome iki Giancarlo Stantono, o Torresas persekiojo Rėjų dviem metimais į kairįjį lauką – devintą 2021 m. Torreso tolimą kamuolį.

Corey Kluberis pradėjo žaisti Niujorke, apribodamas Jays iki dviejų eitų ir septynių pataikimų per 4 2/3 padavimų. Corey'us Dickersonas antrajame kėlinyje surinko dublį, o Vladimiras Guerrero jaunesnysis penktajame kėlinyje išmušė dublį nuo centrinės aikštės sienos viršaus, važiuodamas pirmyn.