W-FL penktadienis: Wayne'o berniukai laimėjo penktą iš eilės prieš Ženevą; Rytų Ročesterio merginos po karšto starto pralaimėjo ketvirtą vietą iš eilės

Penktadienio vakarą buvo sužaistos septynios „Wayne-Finger Lakes“ vaikinų ir dešimt mergaičių rungtynės.

Berniukų pusėje Wayne'as Eagles priėmė Ženevos 'Panthers' ir šis žaidimas pateisino ažiotažą. „Eagles“ pirmavo po kiekvieno ketvirčio, ​​tačiau „Panthers“ atsiliko vos vienu tašku, likus žaisti keturias minutes. Tačiau Wayne'as atsitraukė vėlai ir septyniais taškais nugalėjo Ženevą. Po penktos pergalės iš eilės „Eagles“ pagerino rezultatą iki 11:1, o „Panthers“ nusileidžia iki 9:3.

Merginoms East Rochester Bombers pralaimėjo penktą kartą iš eilės po to, kai per pratęsimą keturiais taškais pralaimėjo Gananda Panthers. „Bombers“ sezoną pradėjo 9:1, bet dabar po pralaimėjimo stovi 9:5. „Panthers“ pagerino rezultatą iki 6:8.

Peržiūrėkite visus žemiau pateiktus rungtynių rezultatus ir šeštadienio žaidimų sąrašą…