Sirakūzų gynyba vėl subyra, kai Auburn keliauja laimėti „Battle 4 Atlantis“ finale (visa informacija)

„Syracuse Orange“ vyrų krepšinio komanda pralaimėjo paskutines „Battle 4 Atlantis“ turnyro rungtynes ​​ir 89:68 nusileido „Auburn Tigers“ komandai.

„Syracuse“ pralaimėjo iki 3:3, o „Auburn“ pagerino rezultatą iki 5:1.

kiek laiko užtrunka kratom įsijungti

Buddy Boeheimas, Cole'as Swideris ir Jesse'as Edwardsas surinko po 17 taškų, bet likę Sirakūzų ekipos žaidėjai kartu surinko tik 16 taškų. Joe Girardas ir Jimmy Boeheimas pasiekė žemiausią sezono rezultatą po tris taškus.

Dėžutės balas

ŽAIDIMO SANTRAUKOS NUORODOS:

PAGRINDINIAI ŽAIDIMO AKTYVAI:

PUSĖ:

ŽAIDIMO PERŽIŪRA:

„Syracuse“ (3-2) 16.30 val. susitinka su „Auburn“ (4-1). paskutinėse „Battle 4 Atlantis“ turnyro rungtynėse Rojaus saloje, Bahamuose.

Ketvirtadienio paguodos ture „Tigers“ 62:53 įveikė Čikagos Loyolą, o „Orange“ paguodos ture 92:84 įveikė Arizonos valstiją.

Sirakūzai ir Auburnas buvo susitikę tik vieną kartą ant kietmedžio. Tai atsitiko 2003 m. NCAA turnyre „Sweet 16“. „Orange“ turi tris pirmąsias vietas šiame žaidime, o „Auburn“ – 10. Anksti Sirakūzai išsiveržė į priekį 10:2 ir pirmajame kėlinyje pirmavo net 17. Tačiau Auburn nepasitraukė ir per pertrauką sumažino pranašumą iki 10. Sirakūzai kontroliavo didžiąją dalį veiksmo antrajame kėlinyje, o vėlyvo „Tigrų“ susibūrimo nepakako, nes „Orange“ pateko į Elitinį aštuntuką 79:78. Carmelo Anthony surinko 18 taškų Sirakūzų gretose, o Marquise Daniels – 27 „Tigers“ gretose.