Sirakūzų komanda ketvirtą kartą iš eilės pralaimi Buffalo

„Syracuse Mets“ komandai sunkiai sekėsi išnaudoti savo bazę, todėl aštuoni žaidėjai šeštadienio vakarą „NBT Bank“ stadione pralaimėjo Buffalo Bisons 4:1. Nepaisant pralaimėjimo, Markas Paytonas suteikė dar vieną svarbų žaidimą Sirakūzams – 2 prieš 4 su dublių pora. Šioje serijoje Paytonas dabar yra 6 prieš 18 su trimis namų bėgimais ir penkiais atkovotais kamuoliais.

„Buffalo“ (79:47) smogė pirmas pirmojo kėlinio pradžioje, kai Kevinas Smithas pradėjo solo namų bėgimą su dviem išmušimais ir „Bisons“ pirmavo 1:0.

„Buffalo“ padidino pranašumą antrojo kėlinio pradžioje. Kellin Deglan išvedė iš rėmo su vienu, o tada Nashas Knightas pasirinko futbolininko pasirinkimą, nes Deglanas buvo atleistas iš antrosios bazės. Tada Loganas Warmothas pataikė du kartus į centrą ir pakėlė Knightą į trečią bazę. Forrest Wall po dviejų paleidimų dubliu tapo 3:0 „Bisons“.

Penktajame kėlinyje Gregory Polanco pataikė solo namuose ir pasiekė 4:0 Buffalo. Tai buvo trečiasis Polanco bėgimas namuose.

Sirakūzai (50-75-1) atsidūrė penktajame kėlinyje. Paytonas pataikė vieno rezultato dublį, o Wilfredo Tovaras parvedė jį namo su RBI dubliu ir padarė rezultatą 4:1, kai „Bisons“ vis dar buvo priekyje.

Vance'as Worley pradėjo savo paskutines rungtynes ​​Sirakūzų gretose šį sezoną ant piliakalnio ir atliko penkis padavimus, leisdamas keturis kartus atlikti septynis smūgius su vienu ėjimu ir šešiais atmušimais.

Jesúsas Reyesas sekė Worley, suteikdamas tris be įvarčių padavimų. Dešiniarankis leido tik vieną smūgį eidamas tris ir išmušdamas tris.

Rezultatas vis dar buvo lygus 4:1 „Bisons“, kuris žengė į devintuką, kur Buffalo atleistas Byranas Bakeris išėjo iš gaudyklės ir ieškojo išgelbėjimo. Jis užfiksavo 1-2-3 padavimą vienuoliktą kartą sezone. Po pergalės „Bisons“ paskutinę dešimties rungtynių atkarpą pagerino iki 8:1.

Sekmadienį „Mets and Bisons“ grįš į „NBT Bank“ stadioną, kur vyks serijos finalas. Sirakūzų dešiniarankis Jeradas Eickhoffas susiduria su Buffalo pietiniu Anthony Kay. Pirmoji aikštelė numatyta 13:05 val.

Markas Paytonas šeštadienio vakarą atliko 2:4 ir pataikė du dublius.