Sirakūzų metso žaidimas su Ročesteriu baigiasi lygiosiomis

Trečiasis „Duel of the Dishes“ serijos žaidimas tarp „Syracuse Salt Potatoes“ ir „Rochester Plates“ buvo baigtas anksti dėl lietaus, po septynių padavimų rezultatas buvo lygus 3:3. Davidas Thompsonas septintojo kėlinio pabaigoje su dviem rezultatu pasiekė rezultatą 3:3. Patiekalų dvikovos serijoje abi komandos laimėjo po vieną žaidimą ir lygiosiomis, bet kadangi Sirakūzai turi +1 bėgimo skirtumą trijose patiekalų dvikovos rungtynėse, „Salt Potatoes“ laimi iškovotą rezultatą ir aštuonių pėdų auksinės šakutės trofėjų. liks Sirakūzuose. Rungtynės yra lygios, nes Sirakūzai ir Ročesteris šį sezoną nebežaidžia.

„Rochester“ (43-55-1) pirmavo trečiojo kėlinio pradžioje. Andrew Stevensonas pataikė vieną singlą, o tada Danielis Palka atakavo. Jake'as Nollas po dviejų atmušimų namuose išvedė „Plates“ į priekį 2:0.

Penktajame kėlinyje Stevensonas pirmavo su singlu savo trečiuoju smūgiu, o tada Palka pasitraukė. Po to, kai Noll išmušė, Mike'as Fordas suplėšė RBI singlą pirmoje pagrindinėje eilutėje, įmušdamas Stevensoną ir padaręs rezultatą 3:0.

Sirakūzai (39-60-1) pirmąjį važiavimą įveikė šeštoje vietoje. Wilfredo Tovaras pasiekė pirmaujančią singlą. Tovaras pateko į antrą bazę ant Masono Williamso aukų. Davidas Rodriguezas su vienu vieninteliu smūgiu pelnė Tovarą ir sumažino atsilikimą iki dviejų – 3:1.

Septintoko apačioje Albertas Almora jaunesnysis pataikė vieną singlą. Po dviejų smūgių, kai žaibas trenkė už stadiono, Thompsonas atvedė griaustinį į parką, išlygindamas žaidimą, du kartus permušdamas kairįjį aikštės sieną, kad užbaigtų žaidimą 3:3. Travisui Blankenhornui pasitraukus trečią kartą, ten buvo uždėtas brezentas, o po 40 minučių dėl lietaus buvo sušauktas žaidimas ir rezultatas buvo baigtas.