„Syracuse Mets“ nusileidžia „Buffalo Bisons“ žaidime dėl lietaus

Šešių važiavimų dugninio penktojo kėlinio pakako, kad Buffalo Bisons ketvirtadienio vakarą Sahlen Field stadione 6:4 nugalėtų Sirakūzų „Mets“. Dėl nesaugių sąlygų aikštelėje po lietaus pristabdžius žaidimą, rungtynės buvo nutrauktos šeštojo padavimo pradžioje.

Sirakūzai (42:66) pirmą kartą atsidūrė ant lentos dėka Chesloro Cuthberto solo namų bėgimo antrojo kėlinio pabaigoje, o tai suteikė Mets komandai į priekį 1:0.

„Buffalo“ (67:41) sunkiai puolime dėl keturių nuostabių Sirakūzų pradininko Josho Walkerio padėjimų ant kalno. 26-erių žaidėjas neleido smūgiuoti per pirmuosius keturis padavimus ant piliakalnio ir leido tik vieną žingsnį, tačiau Walkeris pateko į bėdą penktojo padavimo apačioje.

Stumbrai pagaliau pateko į Walkerį penktoje vietoje. Po keturių be įvarčių padavimų iki rungtynių pradžios Walkeris atidavė singlą Christianui Colónui ir pirmavo penktoje vietoje. Loganas Warmothas atskleidė dviejose rungtynėse ir „Bisons“ pirmavo 2:1. Tada Rodrigo Vigil vaikščiojo, o Reggie Pruitt susitiko. Po to, kai Forrest Wall atsitraukė, Otto Lopezas pataikė vieną kartą, įmušdamas „Vigil“ ir padidinęs „Buffalo“ pranašumą iki dviejų – 3:1. Tyleris White'as po trijų važiavimų namuose paleido „Buffalo“ 6:1.

Metai atsakė šeštoje vietoje. José Peraza pasiekė pirmaujančią singlą. Tada Josê Martinez padvigubino, todėl bėgikai atsidūrė antroje ir trečioje bazėje. Po to sekė Travisas Blankenhornas su trijų paleidimų namų žaidėju, kad Sirakūzai būtų per du, 6-4 bizonai. Po dviejų smūgių, kai Buffalo keitė aikštę, prasidėjo stiprus lietus, o tentas buvo uždėtas ant aikštės.

Po delsimo buvo nuspręsta, kad aikštėje žaisti nesaugu, o žaidimas buvo baigtas anksti, o Buffalo iškovojo pergalę.

„Mets and Bisons“ penktadienį grįžta į Sahlen Field ketvirtąsias šešių rungtynių serijos rungtynes. Pirmoji aikštelė numatyta 18:05 val.