„Syracuse Mets“ nusileido trečią kartą iš eilės, 12:1 pralaimėję „Buffalo“.

Sirakūzų komanda pralaimėjo trečias rungtynes ​​iš eilės prieš Buffalo Bisons ir penktadienio vakarą NBT banko stadione pralaimėjo 12:1. Po pergalės „Buffalo“ pagerino rezultatą iki 7:1 „The Triple-A Final Strech“, o Sirakūzai nusileido iki 3:5.

„Buffalo“ (78:47) smogė pirmas pirmojo kėlinio viršuje. Mallexas Smithas atliko pagrindinį žingsnį, o tada Otto Lopezas išskrido. Po to, kai Kevinas Smithas išmušė, Gregory Polanco pataikė vieną singlą, perkeldamas Smithą į trečią bazę. Tyleris White'as pataikė vieno paleidimo singlą, įmušdamas Smithą, išvesdamas „Bisons“ į priekį 1:0.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Buffalo“ padidino savo pranašumą, kai Mallexas Smithas spurtavo namuose ir padarė rezultatą 2:0 „Bisons“.

biuras važiuoja į ežerą

Ketvirtajame kėlinyje Cullenas Large'as atliko pirmaujančią poziciją „Buffalo“. Po to, kai pasirodė Christianas Colónas, Juanas Graterolis atsiskyrė. Loganas Warmothas pasivaikščiojo pasikrauti bazių. Tada Smithas vėl pasirodė, šį kartą su dviem paleidimais, padidindamas „Bisons“ pranašumą iki 4:0. Tada Lopezas pataikė paaukotą musę, parveždamas Warmoth ir padaręs rezultatą 5:0.

ar yra ketvirtas stimulas

„Buffalo“ pridėjo dar tris važiavimus penktajame kėlinyje, pradedant „Polanco“ pirmaujančiu solo „home run“ ir 6:0. Po to, kai White'as atsitraukė, Large'ą pataikė nuo Sirakūzų pradininko Zacko Godley'io. Tada Godley taip pat smogė Colónui, kad padėtų bėgikus ant pirmos ir antrosios bazės. Tada Tomas Hackimeris išėjo iš Sirakūzų bulių gardo pakeisti Godley. Hackimeris ėjo Graterol, kad pakrautų bazes su vienu išėjimu. Tada Warmoth pataikė dviejų paleidimų singlą ir padarė rezultatą 8:0 Bisons.

Buffalo vėl surengė važiavimų trejetą, šį kartą aštuntoje vietoje. Smithas atsitraukė į priekį, o tada Polanco pataikė į lauko žaidėjo pasirinkimą, nes Smithas buvo atleistas iš antrosios bazės. Po to White'as pasivaikščiojo, kad bėgikai būtų pirmoje ir antroje vietoje. Po to, kai Knightas išskrido, Colón pataikė vieno bėgimo dublį, įmušdamas Polanco ir padidindamas persvarą iki 9:0. Tada Graterol pataikė dviejų paleidimų singlą ir padidino pranašumą iki 11:0.

Sirakūzai (50-74-1) pagaliau atsidūrė aštuntuko apačioje. Khalilas Lee ir Brandonas Drury vedė pavienį žaidimą. Tada Chesloras Cuthbertas išskrido į dešinįjį lauką, leisdamas Lee pereiti į trečią vietą. Davidas Thompsonas sekė ir pataikė į seklią vidurio aikštę, kur antrasis Buffalo įžaidėjas Nashas Knightas atmušė pedalus ir nepagavo, kai kamuolys nukrito, o Lee grįžo namo ir padarė rezultatą 11:1, kai Buffalo vis dar buvo priekyje. Drury buvo išmestas antroje vietoje dėl žaidėjo pasirinkimo.

Atsidūręs devintoko viršuje, Lopezas pataikė vieną singlą, o tada Smithas žengė. Po to Polanco vientu įmušė Lopezą ir padidino Buffalo pranašumą iki vienuolikos – 12:1.

Šeštadienį „Mets and Bisons“ grįš į „NBT Bank“ stadioną, kuriame žais ketvirtosios serijos rungtynės ir priešpaskutinės 2021 m. sezono rungtynės. Sirakūzų dešiniarankis Vance'as Worley susiduria su Buffalo pietiniu Zachu Logue'u. Pirmoji aikštelė numatyta 18.35 val.