ACC moterų lakroso turnyro atidarymo etape Sirakūzai susikaus su Virginia Tech

Šeštadienio popietę pergale prieš Bostono koledžą Sirakūzai užsitikrino antrąją vietą kitos savaitės ACC moterų lakroso turnyre. Balandžio 28 d., trečiadienį, 17 val., pirmame ture „Orange“ susikaus su Virginia Tech. Chapel Hill mieste, N.C.

„Orange“ šį sezoną lygoje pasiekė 8:2. Sirakūzai sulygino Bostono koledžą ir užėmė antrąją vietą reguliariojo sezono turnyrinėje lentelėje, tačiau pelnė antrąją vietą pagal įvarčių skirtumą. Apelsinai į ACC turnyrą patenka su bendru rekordu 12:2. Sirakūzai užima 3 vietą tiek IWLCA, tiek Inside Lacrosse žiniasklaidos apklausose ir yra 2 vietoje pagal naujausią RPI.

Sirakūzai ir 7-oji vieta „Virginia Tech“ (5–10, 1–8) susitiko kovo 27 d. „Carrier Dome“. Pirmajame kėlinyje likus 3:34 Hokies pirmavo 7:5, tačiau oranžiniai du kartus pasižymėjo ir įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus. Sirakūzai tęsė įvarčių seriją po pertraukos įmušdami septynis įvarčius iš eilės ir iškovojo pergalę 17:10.

Penktadienį, balandžio 30 d., 14.30 val., Sirakūzų ir Virdžinijos technikos technikų rungtynių nugalėtojas susikaus su Bostono koledžo ir Virdžinijos ekipos nugalėtoju. antrajame pusfinalyje. Čempionato rungtynės numatomos sekmadienį, gegužės 2 d., vidurdienį. Visos rungtynės bus transliuojamos ACC tinkle.

Visus ACC čempionato seansų ir individualių seansų bilietus galima įsigyti UNC bilietų kasoje ir įsigyti UNC svetainėje adresu www.goheels.com/tickets arba paskambinę į bilietų kasą 1-800-722-4335. Visi Session bilietai tinkami visoms septynioms turnyro rungtynėms.

Vartai atsidarys likus valandai iki kiekvieno žaidimo pradžios arba pasibaigus ankstesniam žaidimui. Reikalingos veido kaukės ir bus laikomasi socialinio atsiribojimo.

Visi sesijos bilietai kainuoja 20 USD suaugusiems ir 10 USD jaunimui (7–17 metų), senjorams (55 ir vyresni). Individualių seansų bilietai kainuoja 10 USD suaugusiems ir 5 USD jaunimui (7–17 metų) ir senjorams (55 ir vyresni). Vaikams iki 6 metų įėjimas nemokamas.