Pietų Senekos juggernautas grįžta vienas į kitą, Gananda laimėjo C1 titulą, o Mynderse Lady Blues dėvi B klasės karūną

Šeštadienį Rush-Henrietta vidurinėje mokykloje vykusiame merginų krepšinio čempionato triguboje kovoje Wayne-Finger Lakes lygos C1, C2 ir B klasėse iškovojo Pietų Senekos Lady Falcons, Gananda Blue Panthers ir Mynderse Blue titulus. Velniai visi keltų sekcijinius blokus. Čempioną ginančiai Lady Falcons tai buvo antrasis titulas iš eilės, o Mynderse vyriausiajam treneriui Jerry Andersonui – antrasis nuo tada, kai prieš penkis sezonus sėdėjo Lady Blue Devils ekipoje. Visas aprėptis žemiau…

Mynderse 45, Wayland Cohocton 36 (B klasė)
* „LivingMax“ sporto vaizdo įrašo pakartojimas
*

Mynderse panaikino 21:13 kėlinio deficitą, kurį vedė didelės vyresniosios Sarah Shaffer ir kompanijos gynybos pastangos. Shafferis didžiąją 2-ojo kėlinio dalį rungtyniavo su Wayland-Cohocton žvaigžde Alexu Buttonu, apsiribodamas jai tik 3 antrojo kėlinio taškais. Puolimui Mynderse'ui vadovavo Heidi Miller, Hayley Case ir Madison Barnett trejetas. Pirmajame kėlinyje Milleris išlaikė apylygę ir pelnė 9 taškus.

beprotiškos masinio pjovimo kamino apžvalgos

„Blue Devils“ trečiajame kėlinyje atsiliko 25:15, bet išsiveržė 13:0. Likus žaisti kiek daugiau nei keturias minutes, o rezultatas buvo lygus – 33 žaidėjai, vyresnysis gynėjas Hayley Case'as pataikė tritaškius ir įžiebė 11:0, užbaigtą Hannah Brown-Trice dėjimu. Case'as pelnė 11 antrojo kėlinio taškų, įskaitant tris didžiulius triefektus, kai Lady Blue Devils užėmė 11-ąjį skyriaus titulą mokyklos istorijoje.

Heidi Miller – 15 taškų, 12 atkovotų kamuolių
Hayley Case'as – 11 taškų, 3 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai
Madison Barnett – 11 taškų, 4 perimti kamuoliai, 3 atkovoti kamuoliai

Mynderse'as kovo 11 d. Bafalo valstijos universitete vyks kovo 11 d. valstijos turnyre, kuriame kovos su 6 skyriaus (TBD) atstovu.

ar galiu nusipirkti youtube peržiūrų

South Seneca 51, Caledonia-Mumford 42 (C2 klasė)
*

Veino apygardos čempionus į priekį vedė Samantha Crumb, pelniusi 12 taškų, ir Emma Drake, kuri pelnė 7, o „Blue Panthers“ užėmė antrąjį atkarpos titulą mokyklos istorijoje. Crumbas buvo pripažintas turnyro MVP.

„South Seneca“ ir „Gananda“ dabar antradienio vakarą susikaus Bloomfield mieste, kad patektų į NYS atkrintamąsias varžybas kaip V skyriaus C klasės atstovai.

Vaizdo įrašai iš šeštadienio Rush-Henrietta iš „Spectrum News“.