SKANEATELES SWEEP: Lakers laimėjo B klasės karūnas III skyriaus futbole

Kai vietos vidurinės mokyklos komanda laimi skyriaus titulą, visas miestas gali švęsti ir atsilikti. Šį futbolo sezoną Skaneateles šventė bus dvigubai malonesnė, nes tiek berniukų, tiek merginų komandos laimėjo B klasės turnyrą III atkarpoje.

Praėjusį penktadienio vakarą merginos pradėjo vakarėlį prieš Clinton. Tai buvo įtempta komandų kova, o pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis. Clinton greitai išsiveržė į priekį antrajame kėlinyje. Tada „Lakers“ perėjo į atakos režimą, kai Kathryn Morrissey atliko tolimą Maeve'o McNeilo perdavimą į vartų tinklą.

Laikui bėgant, lietus taip pat palietė ir žaidimas vyks į pratęsimą. Pirmosios 10 pratęsimo minučių atėjo ir praėjo be įvarčių, o antrajai atrodė, kad likimas buvo toks pat, kol Morrissey įmušė antrą įvartį šią naktį, likus trims minutėms. Paskutinės trys minutės baigėsi ir „Lakers“ užsitikrino B klasės mergaičių III atkarpos karūną.

Pirmadienio vakarą atėjo eilė berniukams pažiūrėti, ar jie galės parsinešti B klasės titulą. Rungtynės su „Cazenovia“ prasidėjo panašiai kaip ir merginų, tačiau „Skaneateles“ Danas Ramsgardas turėjo kitų planų. Pirmajame kėlinyje pasižymėjus 15 minučių jis įmušė pirmąjį rungtynių įvartį. Greitai iš eilės komandos draugas Owenas Cheney įmušė antrą įvartį ties 17 min.

Įpusėjus kėliniui, „Lakers“ pirmavo 2:0, ir to jiems pakaktų, nes „Skaneateles“ uždarė „Cazenovia“, kad laimėtų B klasės berniukų titulus III atkarpoje. Skaneateles šiame procese grįžta vienas į kitą vaikinų grupės tituluose ir laimėjo B klasėje 2019 m., kai paskutinį kartą turnyras vyko III skyriuje.

Nors vaikinų komanda žais su komanda, kuri bus nustatyta subregioniniame žaidime, merginos antradienio vakarą 17 val. susitiks su Shalmont savo subregioniniame žaidime.