Išskirtinis „Savannah hoops“ debiutuoja „Detroit-Mercy Titans“.

Savannah, NY gimtoji ir Path Light akademijos (Wolcott) absolventas Noah Watermanas yra vienas iš mažiau žinomų perspektyvių krepšinio žaidėjų iš Finger Lakes rajono.

Vidurinės mokyklos sezone 2018–2019 m. Watermanas įvedė Finger Lakes krikščionių mokyklą (Seneca Falls) iki rekordo 20:2 , rinkdamas po 17,5 taško ir atkovodamas 8,8 kamuolio kelyje į Empire State Christian Athletic League (ESCAL) čempiono titulą.

Šeštadienio popietę, kitą dieną po Kalėdų, Noah Waterman pagaliau debiutavo su savo nauja komanda.

Jis pradėjo „Titans“ kovą su vietiniu varžovu Oklandu ir iš viso žaidė 23 minutes, 14 pirmajame kėlinyje ir 9 antrame kėlinyje. Žaidimas, kuris Oaklandas galiausiai laimėjo 77:75 , išvyko į pratęsimą. Watermanas, vilkintis megztinį Nr. 1 žemiau esančiame vaizdo įraše, pratęsimo metu nepasirodė.

Rungtynes ​​jis baigtų 8 taškais, 3 atkovotais kamuoliais, 1 rezultatyviu perdavimu ir 3 asmeninėmis pražangomis. Jis pataikė iš aikštės 3:8 ir atliko 1 iš 2 tritaškių bandymų.

Watermanas turi penkis vyresnius brolius, dvi vyresnes seseris ir jaunesnę seserį. Jo vyresnysis brolis Benas žaidžia krepšinį Finger Lakes bendruomenės koledže.

Šiandien (12/27) 16:00 Detroitas vėl žaidžia su Oaklandu. Žaidimas bus transliuojamas ESPN+, o radijo transliacija WLQV 1500 AM ir 92.7 FM gali būti transliuojama naudojant TuneIn Radio programėlę. Žaidimą galite stebėti tiesiogiai ESPN.com čia .

ATNAUJINIMAS – SEKMADIENIS 19:08 val.:

Sekmadienio popietę Detroit Mercy Titans antrą kartą iš eilės per tiek dienų pralaimėjo Oklandui. Vis dėlto, nepaisant pralaimėjimo, Noah Watermanas atkovojo prasiveržimą. Antrajame žaidime kaip Savanos titanas Niujorko gyventojas pelnė 19 taškų, pataikęs 7 iš 12. Jis realizavo 3 iš 6 metimų iš už tritaškio lanko ir atkovojo tris kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Ouklando „Golden Grizzlies“ 83:80 jis aikštėje praleido 28 minutes.