Rochester Red Wings padalijo dvigubą antraštę su Lehigh Valley

„Red Wings“ ir „Lehigh Valley IronPigs“ ketvirtadienio vakarą „Frontier Field“ pasidalijo dvikovomis.

Ročesteris pirmą žaidimą laimėjo 6:2, atsilikęs keturiais Keiberto Ruizo smūgiais, tačiau per aštuonis padavimus atmetė naktinį rezultatą 4:3.

Pradžioje atsilikę 2:0, „Plates“ perėmė kontrolę su trijų paėjimų trečiuoju kėliniu, kurį užbaigė metėjo Josho Rogerso RBI singlas.

Rogersas (6-6) gavo pergalingą sprendimą ant piliakalnio atidarymo rungtyje, leisdamas vos du paleidimus per penkis padavimus su penkiais atmušimais.

Ruizas pirmame žaidime atliko tris dublius ir šeštajame padavime atliko porą važiavimų, kad žaidimas būtų nepasiekiamas.

Brandonas Snyderis įnešė pagreitį į antrąjį žaidimą, atlikdamas pirmąjį kėlinį, du kartus perduodamas namų kamuolį ir išvedė „Plates“ į priekį.

Ketvirtajame kėlinyje „IronPigs“ iškovojo dvi dvikovas, kad išlygintų rezultatą 3:3 ir išliko tol, kol aštuntajame kėlinyje lėkštės nesugebėjo įveikti.

Šios savaitės šešių žaidimų serijos ketvirtosios rungtynės bus numatytos penktadienio vakarą „Frontier Field“.