GRĮŽIMAS Į TROJĄ: Midlakes merginos pralenkė Rytų Aurorą OT ir pateko į antrąjį NYS finalo ketvertą iš eilės

Praėjus beveik vieneriems metams nuo Midlakes merginų universiteto krepšinio pralaimėjimo Susquehanna Valley NYSPHSAA B klasės pusfinalyje, Lady Screaming Eagles liko vos per vieną pergalę nuo sugrįžimo į valstijos finalo ketvertą. Just Section VI B klasės čempionė East Aurora stojo jiems kelią, kai abi komandos šeštadienio vakarą stojo į aikštę Bafalo valstijoje ir žais Far West Regional rungtynes, kurias tiesiogiai transliavo „LivingMax“ ( ).

Midlakesas atnešė 21:3 rekordą, antrąjį iš eilės atkarpos čempionatą ir vyresnių asmenų sąrašą į konkursą su 21:3 East Aurora, kuriai vadovavo vyriausia rezultatyviausia žaidėja Sarah Tully.

Trenerio Nate'o Richo merginos anksti išlipo iš vartų ir atsiliko 12:2, nes „Blue Devils“ atrodė patenkintas greitu veiksmu, kuris paprastai tinka „Eagles“. „Midlakes“ per pirmąjį kėlinį pelnytų vos 19 taškų, o į kėlinio pertrauką atsiliktų 30:19.

Visų laikų rezultatyviausia „Midlakes“ žaidėja Alaina Forbes pirmajame kėlinyje sunkiai iškrito iš aikštės ir pelnė tik 6 taškus, o visa tai įvyko antrajame ketvirtyje. Antroji rezultatyviausia komandos žaidėja, antrakursė Cara Walker, taip pat sunkiai rasdavo žymę ir pirmajame kėlinyje liko be įvarčių. Trenerio Richo laimei, vyresnysis Macy Kisner sugebėjo anksti atakuoti ir baigė antrąjį ketvirtį su 8 taškais. Pirmajame kėlinyje Sarah Tully pelnė 10 taškų.

Midlakesas atakavo antroje pusėje ir sumažino deficitą iki 5 trečiojo kėlinio pabaigoje, atsilikdamas nuo stipresnio Macy Kisner ir kolegos vyresniojo Sydney Passalacqua žaidimo.

Galiausiai paskutiniame kėlinyje Alaina Forbes sugebėjo įmušti 10 taškų per paskutines 8 žaidimo minutes, kai Midlakes išlaikė Rytų Aurorą iki 16 taškų. Cara Walker pavertė tritaškį likus 1:20, o Midlakesas galiausiai privertė pratęsti laiką, nes ketvirtasis kėlinys baigėsi aklavietėje 46:46.

Pratęsimo laikotarpis buvo visas Midlakes, kai Sydney Passalaqua pavertė dėjimą bloke po Cara Walker rezultatyvaus perdavimo, o po to dar vieną Walker perdavimą pavertė dar 2 taškais, palaidodamas 12 pėdų bazinės linijos džemperį. Macy Kisner iš baudų metimo linijos atmušė 3:4, o „Screaming Eagles“ iškovojo sunkią pergalę rezultatu 57:51 ir užsidirbo kelialapį į kitą savaitgalį vyksiantį NYSPHSAA finalo ketvertą.