RAIDER BĖGIMAS TĘSIASI: „Pal-Mac“ mergaičių futbolas žengia į Far West Regional

Pirmą kartą per dvi savaites „Pal-Mac“ žaidime nereikės jaudintis dėl lietaus ir drėgmės. Idealus oras lapkričio mėn. Futbolui susiklostė Pen Jane, kad „Red Raiders“ susitiktų su kitais skyriaus čempionais Haverlingu, kad pamatytų, kas atstovaus V sekcijai regionuose B klasės merginoms.

Pirmosios 10 minučių išliko ramus reikalas, komandoms įsitvirtinus rungtynėms. Pal-Mac smogtų pirmas, nes Reaganas Diehlas įmušė pirmąjį įvartį ties 10 min. Tačiau įvarčiai greitai atvėsdavo, kai „Rams“ ir „Red Raiders“ kovojo iki kėlinio ir rezultatas išliko 1:0 per pirmuosius 40 žaidėjų.

Antrasis kėlinys prasidėjo taip pat, kaip ir pirmasis, iš karto nebuvo įmušta, ir taip išliks per pirmąsias 20 antrojo kėlinio minučių. Kylie Waeghe įmuštų pagrindinį įvartį ties 23 min. antrojo kėlinio žyme ir padidintų Pal-Mac pranašumą iki 2:0. Likus žaisti penkias minutes Haverlingas įmušė labai reikalingą įvartį ir sumažino persvarą iki 2:1. Tačiau „Pal-Mac“ sugebėjo sustabdyti „Rams“ visišką kontrolę žaidimo pabaigoje, 2:1 laimėdamas savo pasipiktinimo rungtynes ​​prieš Haverlingą ir, svarbiausia, užrakinęs vietą regioniniame valstijos atkrintamųjų varžybų etape. Šeštadienį „Pal-Mac“ žais su B klasės atstovu VI skyriuje. Lewistono Porterio ir Roy-Harto nugalėtojas keliaus į V sekciją, kur šeštadienį 17 val. Kaledonijoje-Mumforde susikaus su Pal-Mac.