Oglevie, Pilut galia Amerks laimėti pratęsimą

Daugelio taškų pastangomis iš Lawrence Pilut (1 + 2), Jeanas-Sabastianas Dea (1+1) ir Andrew Oglevie (1+1) – visi kartu ir pelnė pergalingą įvartį – Ročesterio „Americans“ (9-3-1-2) pratęsimu 3:2 užėmė vienintelę pirmąją vietą Amerikos ledo ritulio lygos Šiaurės diviziono turnyrinėje lentelėje. pergalė prieš Klivlando „Monsters“ (8-6-1-1) penktadienį „The Blue Cross“ arenoje.

Per pirmąsias 15 kampanijos rungtynių Rochesteris dabar uždirbo 21 iš 30 galimų taškų ir surinko taškų 10 iš paskutinių 12 konkursų, per tą laikotarpį skirdamas 7-2-1-2. Pergalė taip pat pagerino „Amerks“ ekipą iki 27-7-3-3 prieš Klivlandą nuo 2011–2012 m. kampanijos pradžios.

Be to, kad Dea pelnė trečią komandoje pirmaujančią komandą per šį sezoną, Pilutas ir Oglevie užfiksavo antrąją kampaniją. Vartininkas Jonas Johanssonas pasirodė trečią kartą iš eilės, o bendroje įskaitoje – devintą, iškovojo ketvirtą pergalę ir atmušė 25 kartus.

Puolėjai Zacas Dalpe ir Ryanas MacInnisas uždegė Klivlando komandą, kuri pralaimėjo ketvirtą kartą iš eilės, o tinklo saugas Matissas Kivlenieksas (5-1-2) atrėmė 20 iš 23 metimų, bet pralaimėjo pratęsimą.