„LAKERS“ grįžo vienas į kitą: „Skaneateles“ berniukų futbolas laimėjo valstijos titulą

Praėjusį sezoną valstybinių turnyrų nebuvo, Skaneateles berniukų futbolo komanda turėjo laukti ilgiau nei dauguma, kad galėtų apginti savo titulą B klasėje valstijos lygiu. Sekmadienio rytą kelyje buvo pažįstamas priešininkas valstybiniu lygiu V sekcijos „Haverling Rams“. 2019 m. valstijos pusfinalio etapą komandos pasiekė „Lakers“ kelyje į valstijos čempionatą.

Prireikė šiek tiek laiko, kol prasidės įvarčiai, bet ties 25′ atžyma Seanas Kerwickas įmušė pirmąjį žaidimo įvartį, išvesdamas Skaneateles į priekį 1:0. Rezultatas išliko toks iki antrojo kėlinio, kai Haverlingas įmušė įvartį ties 10′ žyma. Gynyba pasirodė esanti pranašesnė, o pasibaigus rezultatui 1:1 turėjo sužaisti jaudinanti pabaiga. „Laker“ puolimo ataka buvo pajudėjusi pratęsimo metu, kai Owenas Cheney susijungė su Jacku Phillipsu ir išsiuntė „Skaneateles“ ištikimus žaidėjus į siautulį ir pelnė pergalingą įvartį likus 13 minučių iki pratęsimo. Skaneateles rezultatu 2:1 iškovojo antrąją iš eilės Niujorko B klasės vaikinų futbolo karūną. „Lakers“ taip pat sezoną baigs rezultatu 21:0, o lygoje – 9:0.