„Rochester Red Wings“ pralaimėjo antrą naktį iš eilės

„Red Wings“ antrą vakarą iš eilės trečiadienį pralaimėjo 8:7 prieš „Lehigh Valley IronPigs“ iš Coca-Cola parko Alentaune, PA.

Rungtynėms pasibaigus rezultatu 7:7, „Wings“ atleidėjas Joanas Baezas atkimšo laukinę aikštę, o tai leido Joshui Stephenui nulėkti namo ir iškovojo pergalę. Stephenas žengė į priekį ir užėmė antrąją vietą, o Baez pirmoje laukinėje aikštelėje – trečioje vietoje.

„Red Wings“ (0-2) po trijų padavimų atsiliko 4:0, tačiau vėlai kovojo, kad perimtų žaidimo kontrolę.

Labai išgarsintas potencialus Carteris Kieboomas pirmasis „Red Wing“ smūgis buvo dviejų paleidimų dublis ketvirtajame, kuris sumažino deficitą per pusę.

Po padavimų RBI dubliai iš Welington Castillo ir Rafaelis Bautista išvedė Wings į priekį 5:4.

Po to, kai Lehigh Valley išlygino rezultatą penktajame kėlinyje, „Wings“ grįžo į priekį, kai Yasmany Tomas pirmą kartą namuose bėgo šį sezoną. Dviejų atmušimų ir dviejų atmušimų namų žaidėjas, kuris tik prasilenkė per dešinę aikštės sieną, išvedė „Wings“ į priekį 7:5.

Taip išliks iki aštuntosios, kai „Pigs“ surengė dviejų „Wings“ atpalaiduojančio Kyle'o McGowino ralį ir išlygino rezultatą 7:7. McGowinas buvo ką tik pasirinktas iš Vašingtono anksčiau tą pačią dieną.

Tomas, 2 prieš 5 su dviem važiavimais ir dviem rez. perd., buvo vienintelis „Wings“ mušėjas, kuris trečiadienį pataikė kelis kartus.

Ročesteris buvo tik 3 prieš 13, o bėgikai pelnė taškus ir įstrigė 10 vyrų bazėje.

Pirmosios pergalės šiame sezone „Wings“ laukia ketvirtadienio vakarą, kai 19.05 val. į kalną nusiųs pietinį Beną Braymerį.

WINGS DALYKAI: Pirmosios dvejos Ročesterio sezono rungtynės truko 7 valandas ir 35 minutes.