Ithaca parvežė trečią iš eilės Cortaca Jug su pergale MetLife stadione

Ithakos koledžo futbolo komanda 32:20 nugalėjo SUNY Cortland 61-ajame Cortaca Jug žaidime lapkričio 16 d. MetLife stadione East Rutherford mieste, Naujajame Džersyje. Žaidimas sumušė III diviziono futbolo rungtynių lankomumo rekordą, kuriame dalyvavo 45 161 žmogus. Tai trečioji „Bombers“ „Cortaca Jug“ pergalė iš eilės.

Rytų Rutherforde diena buvo saulėta ir be debesų, tačiau temperatūra siekė 41 laipsnį. „MetLife“ stadionas buvo sausakimšas įvairaus amžiaus gerbėjų, sportuojančių „Bomber blue“ arba „Red Dragon“ raudona įranga. „Jumbotrons“ rodė abiejų komandų filmuotą medžiagą, kurią per pastaruosius kelis mėnesius nušaudė studentai, ruošdamiesi didžiausioms istorijoje III diviziono futbolo rungtynėms.

Pirmajame kėlinyje „Bombers“ išlaikė kontrolę ir kamuolį valdė 21:33 iš galimo 30 minučių kėlinio. Jie pelnė įvartį pirmą kartą įmušę 80 jardų. Vyresnysis gynėjas Joe Germinerio atmušė 1 jardą, o naujokas Nickas Bahamonde'as atliko papildomą tašką ir išvedė „Bombrers“ į priekį 7:0, likus vos devynioms minutėms iki pirmojo kėlinio.

Cortlandas sugebėjo užsitikrinti du pirmuosius smūgius per pirmąjį važiavimą, tačiau vyresnysis gynėjas Brettas Segala atmušė kamuolį ir jį atkovojo vyresnysis Bombers gynėjas Johnas Hadacas ties 40 jardų linija. Tačiau „South Hill“ komandą po atsigavimo kankino baudos ir ji buvo nustumta iki 49 jardų linijos. Po to, kai Germinerio atliko 11 jardų spurtą 3 ir 27 d., naujokas Nickas Bahamonde'as atliko 48 jardų įvarčio bandymą ketvirtuoju smūgiu, tačiau pirmą kartą per visą sezoną jam nepavyko, kai smūgis nepataikė toli iš dešinės.