Hobartas uždaro Ročesterį, kad išlaikytų Šimtmečio taurę

Timas Denhamas jaunesnysis pelnė tris kamuolius antrojo kėlinio metu, o gynyba antrą kartą išjungė sezoną, nes Hobarto koledžo futbolo komanda išlaikė Šimtmečio taurę, šią popietę 31:0 pergalę Ročesterio universitete. Šimtmečio taurė buvo atidaryta 2007 m., siekiant pripažinti 100-ąsias rungtynes ​​Ročesterio ir Hobarto varžybose. Dabar komandos žaidė 113 kartų. Hobartas laimėjo 58 kartus, Ročesteris – 48 pergales, o lygiosios buvo septynios. Dėl trofėjaus jie žaidžia jau 14-ą kartą.

Dėžutės balas

Denhamas finišavo 159 jardais ir 14 nešimų. Jis įmušė 13, 6 ir 12 jardų bėgimus – visus maždaug 12 minučių skirtumu. Jis padidino savo sezono greitį iki 1 078 jardų ir tapo pirmuoju valstijos futbolininku, per sezoną įveikusiu daugiau nei 1 000 jardų nuo 2013 m.

kur yra kitas stimulo patikrinimas

„Hobart“ (8-2, 4-2) antrąjį ketvirtį užbaigė 86 jardų perimtu kamuoliu už TD. Ketvirtajame kėlinyje Tobiasas Weferingas įmušė 43 jardų įvartį ir užbaigė įvartį.

Rayshawnas Boswellas per 15 nešimų nuskriejo 119 jardų. Hobartas atmušė 304 jardus ir perdavė dar 12 jardų.

Linijos gynėjai Emmettas Forde'as ir Bryanas Aguilaras pasidalijo aukščiausius komandos apdovanojimus po aštuonis smūgius. Forde'as taip pat atmetė šeštąjį lygos lyderį šį sezoną.

Ročesterio žaidėjas Danielis Papantonis atstūmė 151 jardą 22 nešimu. Ryanas Rose'as metė 11 iš 29. Jis buvo du kartus atleistas ir vieną kartą perimtas – Cal Sullivan TD užbaigė antrąjį kėlinį.

Hobartas atsidūrė ketvirtoje vietoje kiekvienoje iš pirmųjų trijų Ročesterio kamuolių. Po antrojo sustojimo „Statemen“ nužygiavo 51 jardą per šešias rungtynes, o Denhamas įmušė iš 13. Papantonis kito Ročesterio važiavimo metu atitrūko 52 jardais. Jį išmušė Jamesas Mahoney'is ties 6 tašku. „Jackets“ pasiekė 1, bet Jaredas Leake'as sumušė ketvirtą perdavimą pabaigos zonoje, skirtoje Ryanui Pasquali, o svečiai perėmė savo 1 tašką.

Denhamas ir Boswellas nutraukė ilgus bėgimus (Denhamas 29 jardai, Boswellas 25), o valstybininkams padėjo asmeninė pražanga prieš Rochesterį po Boswello 13 jardų. Denhamas pelnė įvartį iš šešetinio ir rezultatas tapo 14:0. Bėgimas atnešė 57 jardus per kitą Hobarto kamuolį, o Denhamas įmušė iš 12 taškų.

Rose nuvedė Yellowjackets nuo savo 34 iki Hobarto 10. Jo trečią perdavimą dešinėje nuo 10 atmetė Sullivanas, kuris paspartėjo nuo persekiotojų, kad pasiektų įvartį, kai kėlinio kėlinio signalas nuaidėjo.

NCAA atkrintamųjų varžybų laukas bus paskelbtas sekmadienio vakarą. ECAC Bowl pasiūlymai bus paskelbti pirmadienio vidurdienį.