Hobarto mitingai 17:13 nugalėjo St. Lawrence

Gynėjas Davidas Krewsonas metė 6 jardų perdavimą taikliai puolėjui Alexui LaBellai, o likus 44,9 sekundės, Hobarto koledžo futbolo komanda šią popietę Boswell Field aikštėje 17:13 nugalėjo „Liberty League“ prieš St. Lawrence universitetą. „Valstybininkai“ konferencijoje bendroje sumoje pagerino rezultatą iki 6:1, o „Saints“ nukrito iki 3:4, 0:3.

Dėžutės balas

Hobartas pranoko St. Lawrence'ą 360:321, bet buvo pašauktas atlikti 10 baudų, kurios kainavo 95 jardus. „Valstybininkai“ taip pat finišavo minus-1 pagal apyvartos maržą.

geriausia maišyti kratom padermes

Bėgantis Rayshawnas Boswellas įveikė antrąją 100 jardų dieną iš eilės ir įveikė 120 jardų, įskaitant 64 jardų smūgį pirmąjį ketvirtį. Jis taip pat sugavo du perdavimus per 32 jardus, įskaitant 36 jardų perdavimą ekrane laimėdamas žaidimą. Krewsonas atliko 11 iš 28 perdavimų ir atliko 155 jardus ir atliko kamuoliuką. LaBella sugriebė tris perdavimus 16 jardų. Linijos gynėjas Bryanas Aguilaras atliko 11 aukščiausių rungtynių taškų. Gynėjas Blake'as Hansenas perėmė antrąjį kėlinį 24 jardais.

„Saints“ ekipai 209 jardus atliko atsarginis gynėjas Danielis Lawtheris, kuris buvo išsiųstas į rungtynes ​​po to, kai pradininkas Tyleris Grochotas buvo sužeistas, kai SLU pirmą kartą atmušė kamuolį į ketvirtą ir penktą kamuolį. Lawtheris taip pat turėjo 40 jardų atstumą. TJ Cornacchia sugriebė penkis perdavimus per 55 jardus. Platus gynėjas Andrew Murphy sugriebė keturis perdavimus ir atmušė 71 jardą. Linijos gynėjas Jacobas Dreisbachas atliko devynis atmušimus. Saugiai Ryanas Watsonas ir Owenas O'Brienas perėmė abu.

Hobarto startas buvo nedrąsus, nes Krewsoną perėmė Watsonas trečią kartą iš grumtynių. Tada „Statemen“ nepraleidžia 47 jardų įvarčio, ​​bandydamas atmušti antrą kamuolį. Atmušęs trečią kamuolį, Hobartas nusprendė pasirinkti ketvirtą ir vieną iš savo 36. Lošimas pasiteisino, nes Boswellas praskriejo per liniją nepaliestas ir aplenkė antrąjį. savo lygoje pirmaujančio 14-ojo smūgio pabaigos zoną.

Valstybininkai antrojo kėlinio viduryje iškovojo pranašumą Robo DiGregorio įvarčiu iš 40 jardų.

Pralaimėję Grochotą pirmajame važiavime, „Saints“ atkovojo keturis kamuolius iš eilės. Antrojo kėlinio pabaigoje St. Lawrence'as pagaliau gavo pirmąjį smūgį žaidimo paskutiniame kėlinyje, tačiau Hansenas pasirinko Lawtherį, kad užbaigtų važiavimą.

Kėlinio pabaigoje Hobartas pirmavo 10:0, aplenkė SLU 168:12 ir aštuonis pirmuosius nesėkmingus smūgius patyrė „Saints“ ekipoje. Po 30 minučių Boswellas turėjo 105 jardus ir atliko tik devynis nešimus.

Antrajame kėlinyje „Valstybininkai“ sunkiai sekėsi, mat išgaravo 10:0 persvara.

Lawtheris atliko pirmuosius tris perdavimus per trečiąjį kėlinį, įskaitant 46 jardų bombą Murphy, kuris pastatė SLU prie Hobarto 5. Hobarto gynyba neleido Saints patekti į pabaigos zoną, todėl svečiai buvo priversti tenkintis 27 jardų Ianu. Įmušti įvartį.