Hobarto lakroso vartininkas Kevinas Holtby pelno du apdovanojimus per savaitę

Hobarto koledžo vartininkas Kevinas Holtbys šeštadienį pelnė porą apdovanojimų už puikų žaidimą tuometiniame 19-ajame Bryante. Antro kurso studentas buvo paskelbtas Šiaurės Rytų konferencijos geriausiu savaitės gynėju žaidėju ir pelnė vietą USILA savaitės nacionalinėje komandoje. Tai jau antras kartas šį sezoną, kai jis buvo NEC savaitės gynėjas.

Holtby atliko karjeros rekordą 23 kartus ir atvedė „Statemen“ 11:10 į pergalę prieš „Bulldogs“. Jis užfiksavo 13 atmušimų per pirmuosius tris kėlinius, o ketvirtajame kėlinyje padidino savo žaidimą, atmušdamas 10 iš 11 Bryanto metimų į vartus. Paskutinę minutę Holtby du kartus atrėmė, kai Hobartas įmušė porą baudinių.

Tai daugiausiai atmušimų, kuriuos atmušė valstybės veikėjas, nuo 2010 m. kovo 23 d. Maxo Silberlicht '10 atmušimų prieš Sirakūzus 23 kartus. Hobarto I diviziono eroje Hobarto vartininkas per rungtynes ​​atmušė daugiau nei 23 kamuolius tik keturis kartus.

Holtby pradėjo visas ketverias šio sezono Hobarto rungtynes, rezultatu 3:1, atmušęs 0,604 ir atmušęs 10,50 įvarčių prieš vidurkį. Jis yra antras šalyje pagal atmušimų skaičių per rungtynes ​​(16,0) ir septintas pagal atmušimų procentą.

„Hobart“ (3-1, 3-1) NEC turnyrinėje lentelėje šiuo metu užima lygiąją trečiąją vietą su Bryantu. „Valstybininkai“ atsilieka nuo konferencijos lyderio „Saint Joseph's“ (4:3, 4:0). Hobartas „Hawks“ priims 13 val. šeštadienį, balandžio 10 d. Žaidimas bus transliuojamas internetu per HWS All-Access ir transliuojamas WEOS-FM (89.5/90.3).

„Statsmen“ ir „Hawks“ aikštėje susikovė 10 kartų, o kiekviena pusė laimėjo po penkis kartus. Pusė iš 10 kortelių buvo nulemta tik vienu įvarčiu, įskaitant kiekvieną iš paskutinių trijų.