ER/Gananda patenka į valstijos pusfinalį, 26:24 įveikę Mediną

Nuotrauka per: Mary Margaret Johnson

„East Rochester/Gananda Bombers“ (12-0) šeštadienio popietę Viljamsvilio pietinėje vidurinėje mokykloje neįtikėtinai jaudinančiame C klasės Tolimųjų vakarų regiono turnyre galutiniu rezultatu 26:24 nugalėjo Medinos Mustangs (11-1).

Rungtynės į kėlinį baigėsi lygiosiomis 6:6.

„Mustangs“ ir „Bombers“ trečiajame kėlinyje pelnė po porą smūgių, o į ketvirtąjį ketvirtį žengė lygiosiomis 18:18.

ER/Gananda persvarą susigrąžino dvi minutes po paskutinio ketvirčio po smūgio ir dviejų taškų konversijos.

Likus septynioms minutėms Medina pelnė prisilietimą ir sumažino persvarą iki 26:24, tačiau dviejų taškų bandymas buvo nesėkmingas.

pragyvenimo atlyginimas vienam asmeniui

„Mustangs“ turėjo progą išsiveržti į priekį arba laimėti rungtynes ​​likus 2:55, tačiau jie apvertė kamuolį smūgiais.

įkurtuvės dovanų krepšelis duona druskos vynas

Laimėjusi ER/Gananda pateko į Niujorko valstijos viešosios vidurinės mokyklos lengvosios atletikos asociacijos pusfinalį lapkričio 27 d. Cicero-North Syracuse vidurinėje mokykloje, kur susikaus su Centrinio regiono čempionu Chenango Forksu.