ELITAS VĖL: South Seneca Lady Falcons geriausi ND-Batavia, grįžkite į NYSPHSAA Far West Regional (visas žaidimo vaizdo įrašas)

Trys iš eilės V sekcijos čempionatai. Trys tiesioginės kelionės į NYSPHSAA Far West Regional žaidimą. Antradienio vakarą Marione vykusiose V skyriaus C klasės NYS atrankos rungtynėse Marione 61:41 įveikusi Notre Dame-Batavia, South Seneca Lady Falcons liko tik viena pergale nuo trečios vietos į Niujorko valstijos C klasės finalo ketvertą iš eilės. .

Pirmajame ketvirtyje šoktelėjusi iki 10 taškų persvaros, Dievo Motinos katedra-Batavia antrajame kėlinyje sugebėjo atsitraukti iki 1 taško, o Pietų Senekos vyriausias Skylaras Shaulis pataikė tritaškių porą, o jos sesuo, pirmakursė. Loganas Shaulis palaidojo dar vieną iš toli, kad išvestų Lady Falcons į priekį ir liktų.

rg&e meter readsworld-s-top-10-turning-poker-players

Jaunesnioji Jenna McDonald pirmavo Pietų Senekoje, pelniusi 17 taškų ir atlikusi 7 rezultatyvius perdavimus. Ji pasitraukė iš rungtynių ketvirtojo kėlinio pabaigoje, kai pasitempė čiurną ir paskutines 2 minutes stebėjo nuo suolo, kai blauzda buvo apvyniota ledu.

Kaip aš galiu detoksikuoti savo kūną narkotikų testui

Skylaras Shaulis pelnė 14 taškų ir atkovojo 10 kamuolių, o Jade'as Parsonas pelnė 7 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir blokavo 3 metimus. Loganas Shaulis pelnė 7 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus, o Emma Fletcher surinko 7 taškus. Alissa Fletcher pridėjo 4 taškus, o Avrielle Fletcher pirmajame sezone, atsigavusi po kelio traumos, pataikė porą pavėluotų baudų metimų ir pelnė pirmuosius savo sezono taškus.

„Notre Dame-Batavia“ į priekį vedė Margaret Sutherland, pelniusi 18 taškų, o Callie McCulley pridėjo 16 už V skyriaus C1 klasės čempionų pralaimėjimą.

Kanandaigvos ežere rastas lavonas

Kitas „South Seneka“ laukia 6 skyriaus C klasės čempionas „Allegany-Limestone Gators“. „Gators“ atnešė rezultatu 22:1 į Tolimųjų Vakarų regioninį žaidimą, kuris šeštadienio vakarą bus žaidžiamas Rush-Henrietta vidurinėje mokykloje. Jiems teks kovoti su rezultatyviausiu „Gators“ žaidėju Morganu Davisu, kuris vidutiniškai pelno 18 taškų ir atkovoja 13 kamuolių, ir su jos komandos draugu Brooku Giardini, kuris vidutiniškai pelno 14 taškų.

Šeštadienio vakarą „LivingMax“ per „LivingMax“ radiją nuo 17 val. transliuos šeštadienio C ir B klasės Far West regioninius žaidimus. 17:00 žaidime žais South Seneca prieš Allegany Limestone, o 19:00 rungtynes ​​žais nenugalimas Midlakes Screaming Eagles prieš 6 skyriaus B klasės atrankos turnyro tarp Southwestern ir Fredonia nugalėtoją, kuris bus žaidžiamas trečiadienio vakarą.

„LivingMax Sports“ taip pat bus tiesiogiai transliuojamas trečiadienio vakarą iš Rush-Henrietta, dalyvaus V sekcijos berniukų valstijos atrankos varžybose C klasėje (18.30 val. Lionas prieš Northstar Christian) ir A klasėje (20.15 val. Wayne ir Irondequoit).