Dungey bėga, praleidžia „Orange“ ir 41:17 įveikė Mičigano centrą (visa informacija)

Ericas Dungey šeštadienį „Carrier Dome“ aikštėje pelnė du įvarčius ir iškovojo trečdalį, įveikdamas Sirakūzus (2:1) prieš Mičigano centrą (2:1), 41:17.

Dungey atmušė 19 iš 35 ir atliko 279 jardus bei atliko perdavimus Dontae Strickland (18 jardų) ir Ravian Pierce (6 jardai). Jis taip pat nubėgo 11 kartų 105 jardus, įskaitant vieno jardo bėgimą.

Sirakūzai amžiams turėjo trečiąjį ketvirtį. Iš rūbinės išėjęs pirmavęs 24:17, oranžinis iš viso prasibrovė 333 jardus ir surinko 17 taškų. Tuo pačiu metu Sirakūzų gynybos vienetas apribojo Centrinį Mičiganą iki 60 jardų ir neturėjo taškų per 15 žaidimo minučių.

Dungey užbaigė 90 jardų važiavimą vieno jardo bėgimu, kad prasidėtų kėlinys, ir kartu su stipriu žaidėju Ravianu Pierce'u atliko šešių jardų perdavimą ir padidino 'Orange' pranašumą iki 38:17.

Cole'as Murphy įmušė antrąjį įvartį 25 metrų atstumu ir ketvirtajame kėlinyje išvedė Sirakūzus į priekį 41:17. Skaityti daugiau