Cornell grįžta į priekį, kad įveiktų Lehighą

Ketvirtoji Kornelio vyrų lakroso komanda įmušė paskutinius septynis žaidimo įvarčius ir šią popietę Schoellkopf aikštėje įspūdingai sugrįžo prieš Lehigh. „Big Red“ įveikė lėtą startą, kurio metu namų komanda 5:0 atsiliko kiek daugiau nei septynias minutes ir nugalėjo „Mountain Hawks“ 14:9. Pergalė – Cornell septintoji iš eilės prieš Lehighą ir penktoji iš eilės Schoellkopf Field – pagerino „Big Red“ iki 2:0 per metus.

Antras rungtynes ​​iš eilės dominavo „Big Red“ puolimo vienetas, pelnęs 16 iš 21 Kornelio taško popietę. Jeffas Teatas ir Clarke'as Pettersonas pelnė po keturis įvarčius. Teatas taip pat pridėjo du rezultatyvius perdavimus, kad pasiektų lygiąją vietą su Mike'u Frenchu ​​ir iškovojo ketvirtą vietą Kornelio istorijoje su 105 rezultatyviais perdavimais per karjerą, o Pettersonas išdalijo vieną rezultatyvų perdavimą. Johnas Piatelli pelnė tris įvarčius ir atliko du rezultatyvius perdavimus.

Po drebančio starto „Big Red“ gynyba nusistovėjo, o jaunesnysis vartininkas Caelahnas Bullenas pasiekė karjeros rekordą su 14 atmušimų, iš kurių septynis atmušė trečiajame kėlinyje, ir pagerino savo karjerą iki 7:0. Prieš jį Kornelio gynyba sukėlė 12 iš 19 Lehigho atakų, o Brandonas Salvatore'as padarė keturias Mountain Hawk klaidas. Gynyba buvo tik dalis dienos Salvatore'ui, kuris buvo labai svarbus „Big Red“ akistatos žaidime, atkovodamas septynis kamuolius ir laimėdamas 4 iš 12 pakartotinių startų.

CornellBigRed.com: Skaityti daugiau