Sąskaitos pagerėjo iki 3:0, kai sugrįžo Ramsas (visa informacija)

Antrajame kėlinyje atidavęs pranašumą 28:3, Joshas Allenas vedė „Bills“ ekipą į ketvirtą kėlinį laimėti ir susijungė su stipriu Tyleriu Kroftu, o antrasis smūgis buvo likęs :15 ir Buffalo įveikė 35. 32 pergalė. Po pergalės „Bills“ pagerino rezultatą iki 3:0.

ŽAIDIMO SANTRAUKOS NUORODOS:

PAGRINDINIAI ŽAIDIMO AKTYVAI:

SEAN MCDERMOTT POŽAIDIMO SPAUDOS KONFERENCIJA:

SOCIALINIAI:

ŽAIDIMO PERŽIŪRA:

„Bills“ ir „Rams“ į sekmadienio rungtynes ​​žengia be pralaimėjimų. Tik vienas liks be pralaimėjimo po 3 savaitės. Tik dar viename žaidime 3 savaitę žais dvi nepralaimėjusios komandos – tai pirmadienio vakaro futbolas su „Ravens and Chiefs“.

Vienuolika komandų dar nepralaimėjo per dvi 2020 m. sezono savaites. „Bills“ ir „Avinų“ kompanijoje yra varnai, vadai, kardinolai, „Seahawks“, „Packers“, „Bears“, „Raiders“, „Titans“ ir „Steelers“. NFC West liko daugiausiai nepralaimėjusių komandų – trys.

Sekmadienio rungtynėse taip pat dalyvaus dvi komandos, kurios prasimušė penkis daugiausiai. „Bills“ užima trečią vietą lygoje su 464 jardų vidurkiu per rungtynes, o „Rams“ yra penkta, vidutiniškai įveikdama 435,5 jardus.