Benas Reichertas užfiksavo NYS vyrų mėgėjų čempionatą

Benas Reichertas iš River Oaks golfo klubo vienu smūgiu Crag Burn golfo klube laimėjo 97-ąjį Niujorko valstijos vyrų mėgėjų čempionatą.

Ketvirtadienio vakarą Reichertas ketvirtame ir paskutiniame ture iškovojo vieną prieš 73 ir baigė keturis prieš 292 ir užsitikrino antrąjį NYS čempionų titulą, iš kurio pirmasis buvo 2015 m. NYS Boys' Junior.

Jaučiasi neįtikėtinai. Vienu metu žiūrėjome į keturių metimų persvarą, ir aš šiek tiek apsunkinau save, nei norėčiau. Bet man pavyko tai padaryti ir dabar viskas gerai! Reichertas pasakė.

Prieš „Men’s Am“ Reichertas laimėjo 2019 m. Floridos valstijos mėgėjų čempionatą staigaus mirties atkrintamosiose varžybose. Kalbėdamas apie tai, kaip tai paruošė jį šiam turnyrui, Reichertas sakė, kad 100%. Aš tiksliai žinojau, ką jaučiu, kai nusileisiu. Žinojau, kaip su tuo elgtis. Pasitikėjimas yra didžiausias dalykas. Pasitikėkite tuo, ką darote, ir tikrai negalite suklysti.

.jpg

Antrus metus iš eilės Chrisas Blythas iš Mendono golfo klubo finišavo antroje vietoje – penkis viršijo 293.

Šiais metais vėl sužaisti trumpą metimą apmaudu, bet negaliu būti labai nusiminęs dėl to, kaip žaidžiau. Visada labai smagu žaisti šiame turnyre. Šiais ir praėjusiais metais užimti antrą vietą yra garbė ir tikiuosi, kad kitais metais man seksis geriau, sakė Blythas.

Trečiąją vietą užėmė du „Crag Burn“ žaidėjai (6 virš 294), įskaitant triskart NYS čempioną Jamie'ą Millerą ir buvusį NYS jaunesniųjų čempioną Tony Hejna.

youtube neveikia su chromu

Kalbėdamas apie žaidimą šiame renginyje savo namų aikštelėje, Hejna sakė: „Manau, kad ši vieta yra fantastiška. Kursas žaidė puikiai. Manau, kad tai buvo puikus renginys klubui, ir mums buvo malonu jį surengti.

Maniau, kad kursas buvo nuostabus; tikrai gerai laikėsi. Oras buvo įvairus, todėl taip pat buvo vėsu, nes čia kasdien tai sutinkame, pridūrė Milleris. Ketvirtadienio 36 duobės buvo atidėtos du kartus dėl nepalankaus oro.

Penketuką užbaigė Adrianas Norfordas iš Willowbrook golfo klubo, surinkęs septynis virš 295. Prescottas Butleris iš Piping Rock Club ir Billy Hanesas iš Crag Burn finišavo T-6, surinkęs aštuonis virš 296. Christianas Chapmanas iš Cobblestone Creek Country Club ir Kyle'as Ritchie Cherry Valley finišavo T-8 12 virš 300. Jamesas McHughas iš Rye golfo klubo sumušė 13 ir daugiau nei 301 ir uždirbo dešimtą vietą.

Čempioną ginantis Willas Thomsonas iš Oak Hill Country Club 72 duobučių turnyrą baigė 305 (T-18). 20 geriausių gaus išimtį į kitų metų turnyrą.

Per ateinančias kelias savaites Reichertas pradės jaunių sezoną Alabamos universiteto Birmingamo vyrų golfo komandoje. Kitą vasarą jis grįš apginti „Men’s Am“ titulo.