Aaronas Judge'as, Joey Gallo veda „Yankees“ į pergalę prieš „White Sox“.

Aaronui Judge'ui praėjo kelios savaitės, o „Yankees“ slampinėjimo serija nerodo jokių lėtėjimo ženklų.

Teisėjas susijungė dėl dviejų didžiulių smūgių per keturis RBI, atmušdamas aštuntą kėlinį ir atmušdamas 10-ą įvartį, padėdamas „Yankees“ rezultatu 7:5 nugalėti „White Sox“ laukiniame šeštadienio vakaro šliaužio festivalyje Garantuoto kurso lauke.

Aštuntas kėlimas prieš Craigo Kimbrelą buvo 26-as teisėjo namų šeimininkas ir trečias serijos žaidėjas, nes teisėjas du kartus įstrigo ketvirtadienio žaidime „Field of Dreams“ Dyersvilyje, Ajovoje. Joey Gallo po 10-ojo Judge singlo paleido Liamą Hendriksą, kuris pirmajame kėlinyje palaikė pradedantįjį Jamesoną Tailloną.

„Yankees“ liko vienu smūgiu iki pergalės devintoje, kai Chadas Greenas atmušė keletą greitų kamuolių, kuriuos José Abreu prasižengė. Dešinysis kraštas išbandė kreivinį kamuolį aštuntoje atmušimo aikštelėje, kurį Abreu numetė virš kairiosios vidurio aikštės sienos, kad pasiektų rezultatą.

Tai buvo 18-oji „Yankees“ persvara aštuntajame kėlinyje ar vėliau, dažniausiai „Major“ turnyre šį sezoną. Taillonas sulaikė didelius svyravimus White Sox iki trijų važiavimų ir septynių smūgių per penkis ir daugiau padavimų, o jam pasitraukus, „Yanks“ „bulkas“ užgesino porą Čikagos ralių.

Jonathanas Loaisiga buvo iškviestas kaip sustabdytas šeštoje vietoje, išsilaisvinęs iš prikrautos bazės, vienos strigties, paskatinęs sulaužytą šikšnosparnio žaidėjo pasirinkimą ir gilią musę, kurią vidurio puolėjas Brettas Gardneris nubloškė. Po to, kai Loaisiga leido žaisti singlų porą septintoje vietoje, Wandy Peralta iškrito iš dviejų priešų ir dvikovos vietos be žalos.