„Yankees“ užbaigia trijų „White Sox“ žaidimų šlavimą

Aaronas Judge'as žengė daug pastangų, kad priverstų leistis į namus, o „Yankees“ šventė savo ketvirtąją pergalę šiais metais, pratęsdama savo pergalių seriją iki šešių sezono rekordų, 5:4 įveikdama „White Sox“ Sekmadienio popietę Yankee stadione.

Parodęs kantrybę, teisėjas pažvelgė į Liamo Hendrikso greitąjį kamuoliuką 3:1 ir išėjo iš smūgio zonos, leisdamas Clintui Frazieriui pasiekti pergalę. Mitingas įvyko po to, kai Aroldisas Chapmanas leido savo pirmąjį pelnytą važiavimą šiais metais devintosios dalies viršutinėje pusėje Andrew Vaughno priešingoje aikštelėje, slegiamoje namų aikštelėje.

Gleyberis Torresas ir Frazieris pataikė po tris smūgius „Yanks“ komandai, kuri gavo penkis aštrius kadrus iš pradedančiojo Jamesono Taillono. Tęsdami atkarpą, prasidėjusią nuo Corey Kluberio atmušimo, „Yanks“ žaidėjai atsilieka nuo ilgiausios be įvarčių serijos nuo 2002 m. balandžio mėn. (35 1/3 padavimų).

Taillonas išsklaidė du smūgius, atliko du kamuolius ir atmetė keturis kartus per 80 kamuolių. Jį anksti palaikė Torresas, kuris pirmajame kėlinyje iškovojo du iškovotus singlus su Dalasu Keucheliu. Vėliau Torresas pridėjo dar vieną smūgį ir po to, kai buvo aktyvuotas iš sužeistųjų sąrašo, yra 11 prieš 18 su aštuoniais atkovotais kamuoliais per penkias rungtynes.

Trečiasis Niujorko važiavimas įmušė penktą įvartį, kai Gio Urshela atsimušė į dvigubą žaidimą. Kairioji ranka Wandy Peralta leido du kartus atmušti šeštąjį José Abreu. Yasmani Grandal nukirto solo šūvį tiesiai virš dešiniojo lauko sienos, priešais Chadą Greeną, septintoje vietoje, išvengdamas šuoliuojančio Frazier gniaužtų.