Yankees vėlai užspringo, patyręs stulbinamą pralaimėjimą Astros

Pagaliau pasirodė, kad „Yankees“ žaidė taip, kaip ir buvo tikimasi, o antrajame kėlinyje pasitvirtino tai, kas žada būti įkalnėn. Tačiau jų devintosios serijos žlugimas sekmadienį Minute Maid Park parodė, kaip sunku bus sugrįžti į posezoninį ginčą.

Jose Altuve'as paskutinį kartą nusijuokė žaidime, kuriame buvo keli jankiai, vilkintys striukes. „Astros“ įžaidėjas pradėjo trijų bėgimų namų rungtynes ​​ir užbaigė devintąją šešių paėjimų seriją, o Niujorko komanda pralaimėjo 8:7.

Atrodė, kad „Yankees“ plaukioja ir niekada neatsiliko varžybose. Pradėdamas savo trečiąjį palengvėjimą, Domingo Germán leido smūgiuoti pirmiesiems dviem smogėjams, paskatindamas jankus kreiptis į Chadą Greeną ir, ypač, apeiti sunkiai besiverčiantį Aroldį Chapmaną.

Chasas McCormickas pasveikino dešinįjį dubliu, o Abraham Toro surinko dublį. Greenas užfiksavo ataką, kol Altuve smūgiavo kreivu kamuoliu per kairiąją aikštės sieną ir išsiuntė „Yankees“ į „Visų žvaigždžių“ pertrauką rezultatu 46:43.

Šį kartą Altuvos marškiniai nuvilko per namų lėkštės šventę, jo atsakas į „Yankees“ savaitgalio pakeitimus, kurių metu teisėjas ir Gary Sanchezai įsikibo už savo uniformos viršūnių, akivaizdžiai užsimindami apie Altuvos namų lėkštės požiūrį po jo vimpelio įsikibimo 2019 m. Amerikos lenktynėse. Lygos čempionato serija.

Remdamasis Nestoro Corteso jaunesniojo pasirodymu atidarymo rungtyje ir Gerrito Cole'o dominuojančiomis pastangomis šeštadienį įveikti maršrutą, Jamesonas Taillonas ir toliau rodė pagerėjimo ženklus, sumažindamas savo ERA nuo 5,59 iki 4,90, palyginti su ankstesniais keturiais startais.

Martínas Maldonado pataikė solo namų bėgimą trečiame padavime, o Kyle'as Tuckeris šeštame kėlinyje pataikė solo metimą nuo Taillon, kuris išsklaidė tris smūgius eidamas du ir atmušė keturis.

Niujorkas atliko tris bėgimus (du uždirbtus) per keturis padavimus nuo Frambero Valdezo, kuris daugiausia liko nenubaustas už šešis pasivaikščiojimus. Gleyberis Torresas paglostė trečią kėlinį, per trumpą stabdį Robelį García, dėl klaidos įmušant tašką, o Timas Locastro atsakė vienu iš Maldonado į dešinę aikštę.

Torresas iškovojo singlą, kuriame buvo pasiektas rezultatas šeštoje vietoje, kuris persekiojo Valdezą, o septintajame žengė ir pavogė antrąją bazę, kad surengtų svarbų draudimo bėgimą, kurį namo persekiojo Gio Urshela priešingo lauko singlas. Sanchezas išsikrovė į savo 15-ą namų apyrankę aštuntajame.