Will Thomson įveikė 72-ą duobutę, kad laimėtų NYS vyrų čempionatą

Su paukšteliu 72 duobutėje Will Thomson laimėjo 96-ąjį Niujorko valstijos vyrų mėgėjų čempionatą smūgiu Irondequoit užmiesčio klube.

Čempionato žiniasklaidos ištekliai: galutiniai rezultatai / nuotraukų galerijos / praeities rezultatai

Ketvirtadienio popietę Thomsonas ketvirtajame ir paskutiniame ture pasiekė žemiausią turnyro rezultatą – 67, o finišavo 7 – mažiau nei 281.

Antras finišavo Chrisas Blythas iš Mendono golfo klubo, kuris po pietų surinko 69 ir baigė 282.

Danielis Griffithsas iš Binghamtono užmiesčio klubo finišavo trečioje vietoje (286). Jis sujungė tris iš eilės lyginius 72 taškus, kad pradėtų, o užbaigė 2 iki 70 metų.

Watkins Glen vyno festivalis 2016 m

Jackas Casleris iš Garden City Country Club iš viso keturiuose turuose surinko 290 ir užėmė ketvirtą vietą.

Penktąją vietą užėmė 2015 m. NYS jaunimo mėgėjų čempionas Benas Reichertas iš River Oaks golfo klubo, pirmojo etapo lyderis Jay Cardas iš Gardniers Bay užmiesčio klubo ir Connoras Daly iš Siwanoy užmiesčio klubo (291).

Čempioną ginantis Adamas Condello iš Locust Hill buvo vienintelis žaidėjas, kuris per pirmuosius tris raundus buvo mažesnis už parodą, tačiau netikėtai baigė 81 ir užėmė aštuntą vietą po 292.

17-metis Thomsonas žengė aštuonioliktuoju farvateriu žinodamas, kad jam reikia paukštuko, kad laimėtų. Iš 204 jardų jis sutriuškino 7 geležies įkalnę ir pataikė per dvylika pėdų iki vėliavos lazdos, palikdamas lengvą dviejų dėjimų metimą garbingam titului.

Praėjusiais metais buvau artimas, kovojau su Adamu (Condello). Tikrai geras jausmas būti arti namų ir išeiti į šį golfo aikštyną, žaisti tikrai gerai per paskutinius aštuoniolika, ypač paskutinius devynerius“, – sakė Thomsonas apie pergalę vietoje Ročesteryje. Tai pirmas mano laimėjimas per kurį laiką ir tikrai geras jausmas, kad visas sunkus darbas atsipirko.