VICTORAS PASIEKIA: Nugalėjusios „Frontier“ merginų tinklinis pateko į valstijos pusfinalį

„Victor Blue Devils“ merginų tinklinio komanda penktadienio vakarą išsiuntė „Frontier“ pakuotes ir užsitikrino didžiausią iki šiol sezono pergalę, rezervavusi vietą AA klasės pusfinalio etape valstijos turnyre. Viktoras įveikė VI skyriaus atstovą iš eilės 3:0, tačiau tai nebuvo taip lengva, kaip gali būti.

Pirmajame sete Viktoras ir Frontier žaidė papildomai, o Viktoras užsitikrino pergalę 26:24. Nors antrajame sete nereikėjo papildomo žaidimo, jis išėjo į laidą, o „Blue Devils“ laimėjo setą 25:23. Trečiasis setas pasirodė esąs sunkiausias: „Frontier“ iššoko į priekį anksti 11:8, o Victoras sužaidė lygiosiomis 11:11, o vėliau – 12:11. „Frontier“ grįžo griausmingai ir išsiveržė į priekį 20:17 prieš „Blue Devil“ skirtąjį laiką. Viktoro skirtasis pertraukimas pasirodė esąs momentas keičiantis rungtynių skyrių, nes „Blue Devils“ pakeitė scenarijų „Frontier“ ir pirmavo 24:21, kai „Fronier“ paskelbė paskutinį skirtąjį laiką. Pertrauka tik pratęsė neišvengiamą įvykį, o Viktoras pelnė vienintelį likusį tašką ir užsitikrino trečiojo seto pergalę 25:21.

„Blue Devils“ kitą savaitgalį vyks į Glens Falls pusfinalį. Pusfinalio žaidimai baseine prasidės kitą šeštadienio rytą 8.30 val., o atidarymo ceremonija prasidės 7.45 val.