Sirakūzų moterų lakrosas kelyje išrieda Merilandą

Nepaisant pavėluoto pakeitimo, privertusio 4-ąją vietą Sirakūzuose (6-1) išvykti į konkursą, „Cuse nugalėjo 9-ąją Merilando komandą (1-3) rezultatu 10:5. Tai pirmas kartas, kai „Orange“ laimėjo koledžo parke nuo 2012 m., ir tik antrasis pergalė prieš Terps per 26 susitikimus. Sirakūzų gynyba išlaikė „Terrapins“ mažiausiai rezultatyvių rungtynių nuo 2007 m. kovo mėnesio.

Komandos energija buvo nepakartojama ir ta energija buvo perkelta į visas 60 minučių rungtynes, o tai davė mums rezultatą, kurio siekėme“, – sakė trenerio asistentas Sydney Pirreca. .

Sirakūzai (6-1) pelnė pirmuosius keturis rungtynių įvarčius. Pirmąjį šios dienos įvartį 27:24 pelnė antrakursis Meaghanas Tyrrellas su vyresniosios Emily Hawryschuk rezultatyvumu. Pirmajame kėlinyje Hawryschukas pelnė porą iš savo penkių įvarčių, o antrakursė Sierra Cockerille įmušė vieną ir įpusėjus kėliniui „Orange“ pirmavo 4:0. Vyresnysis vartininkas Asa Goldstockas įspūdingai atrėmė penkis kartus, o „Orange“ gynyba buvo užblokuota, kad „Terps“ neįmuštų nulio įvarčių. Pirmasis Goldstock atmušimas per dieną buvo 500-asis karjeroje SU.

Merilandas ir SU apsikeitė įvarčiais, kad prasidėtų antrasis kėlinys, o Terrapins spurtavo 3:0 ir atitrūko rezultatu 5:4. Hawryschukas suplėšė įvartį į laisvą vietą, kad užbaigtų Terrapin bėgimą. Tada Merilandas pelnė savo įvartį iš laisvos pozicijos ir atsitraukė rezultatu 6:5.